Monthly Archives: Nisan 2011

MOTD: Bahar Makyajı

Dün akşam  Xsparkage’ın videolarını izlerken rengarenk bir makyaj yapma isteği doğdu içime. Dedim yarın yeşilli, mavili, pembeli bir maykaj yapayım yarın. Gelemeyen baharı ben getireyim dedim.

Continue reading →

Milani 3D Holographic Oje

Gümrük yasası çıkmadan önce cherryculture’den alabildiğim Milani ojelerinden biri… Eğer bilseydim bir daha alamayacağımı bütün renklerini alırdım. Zira kendisine bayılmış bulunmaktayım.

Continue reading →

Konu Dışı. Muhteşem Yüzyıl Style XD

Buaralar Muhteşem Yüzyıl izleyip “Allahım kıyafetler harika ben de öyle giyinmek istiyorum” derken dün Yerebatan Sarnıcında bu fotoğraf aktivitesini gördüm ve zavallı erkek arkadaşımı da kurban olarak belirleyip bu pozu çektirdim. Bu başlangıç olsun. Arada bir kendi çektiğim ve makyajını da kendim yaptığım konsept fotoğrafları da buarada paylaşacağım.

Continue reading →

Lancome Hypnose Drama Mascara

Uzun zamandır dergilerde reklamlarda görüp çok merak ettiğim bir maskara idi Hypnose Drama. Nihayet geçenlerde elime ulaştı. Hem de çok güzel bir paketle. Göz kalemi ve Bi Facil göz temizleme yağıyla beraber…

Continue reading →

Alessandro No: 204 ve 378

Daha önce resmini paylaştığım Alessandro ojelerimden 204 (gri tonlu) ve 378 (İnci) ile karşınızdayım. Birini ben diğerini ise annem sürdü. Ben genelde çok açık ve şeffaf ojeleri kullanmıyorum. Bu nedenle annem sürmüşken sizin için çekeyim dedim. İki Alessandro oje de sedefli… Ve diğer sedefli ojeler gibi sürümü çok kolay ve çok çabuk kuruyorlar. 204 numaralı oje şişede daha güzel duruyor bence. Sürünce şişedeki o bakırımsı ışıltısını göremedim ben. Sedefli fümeye dönüştü tırnakta sadece. Ve ertesi …

Continue reading →

Mac Quite Cute Koleksiyonundan Giggly Allık

Mac’in Quite Cute koleksiyonundan bir şey almayacağım derken bir de baktım elimde Giggly allıkla kasaya doğru uçuyorum. Bu frost pembe allığı çok beğendim. Özellikle benim gibi açık tenliyseniz çok güzel duruyor cildinizde.

Continue reading →

Opi Pirates Of The Caribbean Koleksiyonu

Opi’nin mayıs ayında çıkacak olan Pirates Of The Caribbean koleksiyonu benim gözlerimi kamaştırdı desem yalan olmaz. Hele ki o Silver Shatter Top coat rüyalarıma girmek üzere. Top coat’ıyla birlikte 7 renkten oluşan bu Opi koleksiyonunu deliler gibi istiyorum. Ama sevgili devletimizin vergi almak istiyorum ben nidaları yüzünden şimdilik bir hayal. Ama şartları zorlayıp ulaşmak niyetindeyim.

Continue reading →

China Glaze Crackle Collection, L.A. Girl Matte

China Glaze Crackle serisi gelir gelmez elimde yaptığım denemeler bunlar. Altta L.A Girl‘ün mat kırmızısını kullandım ki tek başına da şahane bir mat kırmızı. Crackle’lar ise harika renklere sahip.

Continue reading →

Yeni Gelen Alessandro Ojelerim

Bugün gelen Alessandro cicilerim.

Continue reading →

Bioderma Sébium Exfoliating gel

Efendim sizi peelinglerin kralı ile tanıştırmak istiyorum. Bioderma’nın Sebium serisinden olan bu peeling bana sivilce tedavim sırasında Doktorum tarafından verildi. Ara ara aksatsam da bayadır bir kullanıyorum ve inanılmaz memnunum. Bir çok peeling kullandım ama bunun kadar memnun kaldığım olmadı. Başka bir tane almayı düşünmüyorum bile. Buara gene sivilcelendim. Bir haftadır tekrar düzenli olarak kullanmaya başladım ve cildim şimdiden toparladı.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık