Monthly Archives: Temmuz 2011

Gümüş Yanılsamalar

Daha önce de bahsetmiştim. Arada makyajları da kendim yaptığım fotoğraf çekimleri yapıyorum diye.

Continue reading →

En sevdiğim Ojeler Videosu

Efenim buyrun sonunda Özge’nin ısrarına karşı koyamadım ve video çektim. Bol ee’li oldu…:P Tamam evet çok kasılmış olabilirim konuşamamış da olabilirim ama çektim tamam mı!? Çekmedi hiç demezsiniz artık ehe….    

Continue reading →

Pastel 84

Ara tara sonunda bazı parfümerilerde ikişer üçer Pastel’in yaz renklerine ulaşmaya başladım. Heralde hepsini bulmayacağım ama yapacak bir şey yok.

Continue reading →

Zoya Nidhi ve Konad Disk M48

Bu manikürü Ojemrujumrimelim‘in yarışması için alel acele yapmıştım. Zaten Konad konusunda oldukça acamiyim ve sanırım elim çizim tarzı şeylere daha yatkın. O nedenle çok temiz bir çalışma olmadı ama oje çok güzel arkidişler.

Continue reading →

Pastel Maskara Çekilişi Kazanan!!!!

Evet çekilişimiz dün sonra erdi ve biraz önce wordpress yardımı ile çekilişimi yaptım. Kazanan da belli oldu. Özlem Elmacıgil. Çok tebrik ediyorum Özlemcim! İyi günler de kullan maskaralarını. Kazanamayanlar üzülmesin çok yakında bir çekiliş daha düzenleyeceğim. Mağlum 100 takipçiyi geçtik. Adettendir bir çekiliş yapmak…:D  

Continue reading →

OjemRujumRimelim’den Gabrini Yaz koleksiyonu!

Kızlar koşun bu çekilişi sakın kaçırmayın. Gabrini’nin yaz için çıkardığı birbirinden güzel renklerden oluşan koleksiyonunu set halinde kazanma şansı yakaladınız! Çekilişe katılmak için buraya tıktık.  

Continue reading →

MAC – MAC Me Over Collection for Fall 2011

Daha Mac Semi Precious gelmeden kış koleksiyonu olan Mac Over Me’yi gördüm ve birden ağlayasım geldi.

Continue reading →

Pastel Maskaralar!

Sevgili takipçilerim! Geçenlerde Pastel’in yarışmasında 3 tane renkli Pastel maskara kazandım. Ve fakat zaten hepsi elimde olduğu için 3′ünü de çekilişle hediye edeceğim. Şartlar beni izliyor olmanız, twitter ve facebook sayfanızda çekilişi duyurmanız. Bu kadar..:) Bir de buraya yorum bırakmanız…;) Kazanacağınız maskaralar; Petrol mavisi, yeşil ve pembe. Ve evet bitiş tarihimiz 26 temmuz salı günü bayanlar!

Continue reading →

MAC Semi-Precious Collection for Summer 2011

Bu haftasonu geliyor efendim bu yeni koleksiyon.

Continue reading →

Pastel Facebook Yarışmaları

Buaralar Pastel Facebook sayfasında her gün yarışmalar düzenliyor.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık