Monthly Archives: Ağustos 2011

New French/Yeni French

Merhaba! Değişik bir French manikür ile karışınızdayım!

Continue reading →

Yeni Saçım!

Cuma günü saçlarımı kızıla boyattım. Böyle bir anda sıkıntıdan değişesim geldi. Hayat buaralar bana çok sıkıcı geliyor ve sanırım en kolay değişebilen şey saçlarımız! Tipik bir kadınım yani.. Bunalınca koşa koşa kuaförde buluyorum kendimi. Aslında bu kadar uzatabildiğime bile şaşkınım. Normalde sadece boyatmam habire kestiririm de çünkü. Ama son dönemlerde bir çok uzun saç sevdası başladı ben de. Bilmiyorum nereye kadar gidebilecek. Ama gene de hayatımda bir kez de olsa çok uzun saçlarım olsun istiyorum. …

Continue reading →

MKBL Consept Hediye veriyor!!!

Tasarımlarının hastası olduğum Mkbl hediye veriyor! 15 Eylül’e kadar vaktiniz var. Bence bu fırsatı kaçırmayın! Çünkü ben kaçırmayacağım! Katılmak için TIK TIK.  

Continue reading →

Bioderma Sensibio H2O Makyaj Temizleyici Solisyon

Bioderma’nın Facebook sayfasındaki yarışmada kazandım bu temizleyiciyi. Ne kadar da geç kalmışım almak için! Bir çok blog zaten deneyimlerini paylaşıp beğendikleini belirtmişlerdi ama ben bir türlü alamamıştım.

Continue reading →

China Glaze Ginger

Yine simli bir oje ve ben.

Continue reading →

Mavi Ojeli Kız soruyor.

Bana en sevdiğiniz nude ruju söyleyin bakalım! Hangi marka, hangi tonlar ve hangi yapıdakileri seviyorsunuz? Kalem mi, ruj mu yoksa gloss mu tercih ediyorsunuz?

Continue reading →

Çekiliş Sona erdi! Flormar Graffiti Nails Çekilişi!

Kızlar çekiliş 10 Eylülde sona erdi. Artık gelen yorumları almıyorum. Yarın da kazananı açıklayacağım! Herkese katıldığı için çok teşekkür ederim!

Continue reading →

La Roche Posay Effaclar/ Yüz Temizleyici Jel

Yaklaşık bir ay evvel cildim bir şeylere alerjik bir reaksiyon verdi ve yüzümde, kolumda falan sivilceler çıkmaya başladı.

Continue reading →

Mara French Manikür Kalemi ve Yüzükleri

Efenim hatırlarsanız daha önce Mara kozmetik’in French Manikür yüzüklerini tanıtmıştım ve becerememiştim.

Continue reading →

Color Club Ultra-Astral

Bugün çok entersan bir oje ile karşınızdayım.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık