Monthly Archives: Ekim 2011

Zombi Makyajı Denemeleri

Herkese selam! Uzundur yazmıyorum. Ülkemizde olup bitenler yüzünden bir türlü elim gitmedi bir şeyler yazmaya. Ama sonunda arada güzel ya da komik bir şeyler görüp okumanın moral olacağına karar verdim bu nedenle bu Zombi makyajı ile geri dönüş yapıyorum.

Continue reading →

Stamping Nail Art Seti Çekilişi!

Bir çekiliş daha yapma zamanı geldi! Deneyip beğendiğim bu setin açmamış olduğum ojeli paketini sizlerden birine hediye etmeye karar verdim. Set resimde görmüş olduğunuzun aynısıdır ve hiç açılmadı. Şartlarımız her zamanki gibi. 1. Sağ sütunda bulunan Google Friend Connect’ten bloğumu takibe almanız. 2. Varsa bloğunuzda yoksa twitter ya da Facebook’unuzda bu çekilişi duyurmanız. 3. Ve bu posta mailiniz ile birlikte bir yorum bırakmanız. 8 Kasım da gece 12 de çekilişin bitme tarihi. Herkese bol şans!

Continue reading →

Golden Rose Mat seri 10 / Essence Multi Dimension

Sonunda Golden Rose‘un mat ojelerini denedim! Bayadır bende aslında. Bir kaç tane birden aldıydım. Bu hafta başında da 10 numarayı sürdüm.

Continue reading →

Stamping Nail Art Seti

Bir Nail art seti ile karşınızdayım sevgili dostlar!

Continue reading →

Plastik Makyaj/Efekt Makyaj Denemesi 1/ Bilek Kesiği (Rahatsız edici görüntüler içerir)

Çok uzuuun zamandır yapmak istediğim bir şeyi dün akşam nihayet gerçekleştirdim. Verdiği gaz ve destek için sevgilime çok teşekkür ediyorum. Ayrıca modelim olduğu için de tabi ki. XD

Continue reading →

The Balm Gratis’te!!!!

Bir kaç haftadır The Balm Gratis’e gelecek diye bloggerlar arasında haber fırtınaları esiyordu. Herkes ürün sorup, merak edip, fiyatları nasıl olacak diye konuşuyorlardı. Nihayet sounuda The Balm Gratis’e geldi!

Continue reading →

Halloween Yaklaşıyor!

Halloween yaklaşıyor ve ben her zamanki gibi çok heyecanlıyım. Daha önceki senelerde kendim parti vermiş ya da arkadaşımın verdiği partiye giderek açlışı yapmıştım. Ülkemizde de yeni yeni ünlenen bir bayram aslında Halloween.

Continue reading →

Bourjois Nar Çiçeği Oje

Efenim geçenlerde bu alışveriş sitelerinden birinde Bourjois kampanyası vardı. Ordan aldığım ojelerden biri bu. Üzerinde isim falan yok altında ise 4001 gibi bir sayı var ama rengi mi tanımlıyor bilemedim.

Continue reading →

Saturday Night Fever!

Size bir cumartesi gecesi ateşi yazısıyla karşılamaki istedim bugün. Haftasonları vakit buldukça gezip eğlenmeyi, süslenip püslenip dans etmeye gitmeyi çok seviyorum.  Bugün de size bir cumartesi makyajı ve kıyafetimi anlatayım istedim.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık