Monthly Archives: Kasım 2011

Nars Holiday Koleksiyonu

Ama hepsi benim olsa! Olmaz mı? Sanırım gidip Nars’ın önünde ağlayacağım… Hepsini bana verin diye. Hele hele de şu fırça seti! Sadece onu verseler de yeter…:D Holiday koleksiyonları arasında en beğendiğim fırça seti bu oldu valla..:D    

Continue reading →

Mavi – Kahve Makyajım

Mavi ve kahveyi birarada kullanarak bir makyaj yapayım dedim ama patladığım bir nokta oldu.

Continue reading →

Cupcake Nail Art

Efendim geçenlerde bir blogger yaptığı eleştiriler sırasında ipin ucunu kaçırınca Cupcake’ime Dokunma kampanyası doğdu. Ben de dahil olmak istedim. Dahil olmak isteme sebebim ise şudur; eleştiri çok önemli ve gerekli bir şeydir. İnsanların ilerlemesini, gelişmesini daha iyi olmasını sağlar. Ama bunun her zaman için insani bir yolu olduğuna inanmışımdır. İnsanlara hakaret etmeden, isim verlmese bile kişisel saldırıya girecek ithamlar kullanılmadan olmaldır bu. Aksi zaten yıkıcı eleştiri dediğimiz şeydir. Yapmak değil yıkmak için yapılır.  Benim karşı …

Continue reading →

Capitol MAC Lansmanı

Geçen cumartesi günü yeni açılan Mac Capitol mağazasında bir lansman yapıldı. Ben de katıldım.

Continue reading →

Makyaj Örnekleri

Son zamanlarda yaptığım makyajları da yazmam üzerine istekler alıyorum. Bu nedenle mümkün olduğunca makyaj yaptığımda daha sonra yazmak için fotoğraflıyorum. Fakat bazen kullandığım ürünlerin hepsini hatırlayamıyorum.

Continue reading →

Oje Markalarının Holiday Koleksiyonları

Sevgili arkideşler  buaralar hem oje markaları hem de makyaj firmaları deli gibi Holiday koleksiyonları çıkarıyorlar biliyorsunuz ki.

Continue reading →

LA ROCHE-POSAY Effaclar M

Bir cilt bakım ürünü ile daha karşınızdayım.

Continue reading →

MAC Glitter & Ice Koleksiyonu ve Aldıklarım

Geçen cuma Mac’in Holiday koleksiyonlarından biri olan Glitter % Ice satışa sunuldu bayanlar. Hatta cumartesi günü Lansmanı bile yapıldı. Fakat ben o gün bir programım olduğu için gidemedim.

Continue reading →

MAC Styledriven Koleksiyonundan Staunchly Stylish

Styledriven koleksiyonunu da ucundan yakaladım diyebiliriz.

Continue reading →

Golden Rose Wonder Lash Maskara

Golden Rose‘un blogger’lara gönderdiği ürünlerden biri bu. Yeni çıkan maskarası. Peki Mavi Ojeli Kız bu ürün için neler diyor?

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık