Monthly Archives: Aralık 2012

Herkese İyi Seneler!!!!

Hepinize mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve sevdiklerinizle mutlu bir yıl diliyorum! Umarım önümüzdeki yıl hepimiz için çok daha güzel olur. Hepinizi çok seviyorum!!

Continue reading →

Rebel Moves Sahne Görseli Çekimi

Rebel Moves’un konser arkasında yayınlanmak üzere bir çekim yapıldı. Aslında baya oldu bu çekim yapılalı ama bir türlü yazamadım.

Continue reading →

Golden Rose Jolly Jewels 109

Duymuşsunuzdur Golden Rose geçenlerde Jolly Jewels isminde simli ojelerden oluşan şahane bir seri çıkardı.  Ben de kendilerini bloglarda izliyordum. Derken bir de ne göreyim bu güzellikler gelmiş bana. Çok teşekkür ediyorum buradan!

Continue reading →

Eye Rock Designer Liner (Yapıştırma Eyeliner)

Geçenlerde Gratis’te bu Eye Rock markasının sticker Eyeliner’ını görünce hemen aldım.

Continue reading →

Konuk Yazar: Garnier ve La Roche Posay BB Krem Karşılaştırması

Öncelikle herkese merhaba, bir süredir kozmetik sevdam uğruna bloglar arası dolanıp, ne var ne yok okumaktan gözlerim şaşıya dönmüştü ki; ben de yazsam nasıl olur diye maviojelikız’ın kapısını çalarken buldum kendimi. Sağolsun o da beni kırmayıp, bu zevke nail olmama destekçi oldu, çok çok çok teşekkürler o’na, sizin nezdinizde!!

Continue reading →

Golden Rose Jolly Jewels Simli Oje Koleksiyonu

Golden Rose geçtiğimiz günlerde Jolly Jewels adında simli bir oje koleksiyonu çıkardı. Oldukça ilgi çekici bir koleksiyon. Bloglarda da gördüğüm kadarıyla süperler. Standlara ve mağazalara henüz geldi mi bilmiyorum ama Golden Rose‘un online mağazasında satışa çıktılar. Fiyatları 6,25 tl. Ben de daha almadım ama listemdeler.

Continue reading →

Color Club Harp On It

Geçenlerde Markafoni’de Essie kampanyası dahilinde holografik Color Club ojeleri görünce kendime hakim olamadım. 3 rengini alıverdim. Daha olsaydı onları da alacaktım da kalmamıştı sanırım.

Continue reading →

Sade Makyaj Örneği

Uzun zamandır ilk defa makyaj yaptım. Telefonla da bir iki fotoğraf çekince bloga koyayım bari dedim.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık