Monthly Archives: Ocak 2013

China Glaze Cirque Du Soleil Koleksiyonundan It’s A Trap-eze

China Glaze geçenlerde Cirque Du Soleil’den esinlenerek aynı isim de bir koleksiyon çıkardı.    Cirque Du Soleil hayvansız bir sirk. Muhteşem gösterileri var ve acayip renkliler. Ben makyajlarına hep hayranımdır.  

Continue reading →

NOB Asetonsuz Oje Temizleme Mendilleri

  NOB (Nature of Beauty) asetonsuz temizleme pedleri bana gönderileli baya oldu. Ama blogta pek faal olmadığım için ancak şimdi yazabiliyorum. Biraz da yazmadan evvel kullanmak istedim. Ben bu tarz ürünleri çok pratik buluyorum üşengeç bir insan olduğumdan sanırım. Ve geldiğinden beri aseton kullanmadım. 

Continue reading →

BİTMİŞTİR: Mavi Ojeli Kız’dan Yves Rocher Paketi Hediye!!

Herkese selam! Yves Rocher geçenlerde 9o’lar temalı bir parti yaptı. Ben de biraz hasta da olsam koşa koşa gittim. Partinin yazısını ayrıca yazacağım ama öncesinde daha önceden bende olan bu kullanıp beğendiğim Yves Rocher ürünlerini size hediye etmek istiyorum. Daha önceden hazırladığım büyük bir paket vardı onu bölerek hediye etmeye karar vermiştim. O pakette bulunan Yves Rocher ürünlerini de buraya ekledim. Umarım beğenirsiniz.   Çekilişimizin şartları her zamankiyle aynı. 1. Hemen sağ tarafta gördüğünüz Facebook …

Continue reading →

Folyo Yöntemi ile Tırnak Etlerine Vazelin Bakımı

Dün akşam Folyo Yöntemi ile simli ojelerimi çıkarırken aklıma tırnak etlerime vazelin sürmek geldi.

Continue reading →

İstanbul’a Kar Yağar Mavi Ojeli Sokaklara Çıkar

  İki gündür İstanbul’da kar var. Ben de dayanamadım sokaklara attım kendimi. Karlara bata çıka, kirpiklerimde kar taneleri biriktirerek bu fotoğrafları çektim. 

Continue reading →

Golden Rose Jolly Jewels 110

Golden Rose Jolly Jewels serisinden devam ediyoruz. Bu sefer 110 numara ile karşınızdayım.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık