Monthly Archives: Mart 2013

Deborah Ilrossetto 601 Kırmızı Ruj

Bu şahane pazar gününde havaya yakışır bir ruju tanıtmak istiyorum. 

Continue reading →

Vazgeçilmezler Serisi; Bepanthol Body Lotion F

Bir seri yazı dizisine başlamaya karar verdim. İsmi de başlıkta gördüğünüz gibi Vazgeçilmezler Serisi. Yani benim bir nevi kahramanlarım.

Continue reading →

Rimmel Apocalips Nude Eclipse/Nova/Luna/Celestial

Rimmel Apocalips isimli bir ruj serisi çıkardı. Herkes çok beğendi bu seriyi. Ben de çok merak ettim ve dört rengini kaptım.

Continue reading →

Cilt Bakım Rutinim (Video)

Merhabalar!!! Dün bir video çekeyim dedim. Ama hem çok heyecanlandım hem de ışığı ayarlamayı becerememişim. Benim Kamera fobim olduğundan böyle şeyler yapmak büyük aksiyon oluyor bana. Burda da dilim dolanmış. Çok hızlı konuşmuşum. Gerilmişim besbelli. Videoyu çekerken yanımda kardeşim vardı. Bitirdikten sonra “Ben bile oh dedim” dedi hatun. XD Çok sarı olmuş ışık, dişlerim bile sapsarı çıkmış çok  bozuldum. Gene de yayınlıyorum kısa  bir video zaten. Hepinize mutlu pazartesiler!!!  

Continue reading →

Bakım & Güzellik Fuarı 2013

Balım ve Güzellik Fuarı dün itibariyle başladı. Lütfi Kırdar Kongre Sarayında her zamanki gibi. 21 – 24 Mart tarihleri süresince uğrayabilirsiniz.

Continue reading →

La Roche Posay Toleriane Teint Fluid Corrective Fondöten

Bugün sizlere çok sevdiğim bir fondötenden bahsetmek istiyorum.

Continue reading →

China Glaze Avant Garden Koleksiyonu / Pastel Petals Ön Gösterim

China Glaze Avant Garden adında bir koleksiyon çıkardı geçenlerde. Ben de bu Pastel sete resmen aşık oldum. Sevgili Derya da bugün yollayınca ufak bir ön gösterim yapayım dedim. Önümüzdeki günlerde bu ojeleri sürüp tanıtacağım size. Yeni gelen ürün çadırımı denediğim için biraz fazla fotoğraf oldu. Diğer setinden bu iki maviyi aldım. Görüşmek üzere!!

Continue reading →

Lush Blogger Parti

Geçen hafta perşembe günü Nişantaşı City’s mağazasında Lush Blogger Partisindeydim. 

Continue reading →

Kozmetik Alerjisi Hakkında

Bugün size kozmetik alerjisi üzerine bir iki kelam etmek istiyorum. Aslında bu yazıyı yazmak uzun zamandır aklımda ama bugüne kısmetmiş. Öncelikle size alerjinin tanımı hakkında şunu hatırlatmak istiyorum. Cildimize değen her şey bize alerji yapabilme olasılığına sahiptir.  Asıl bahsetmek istediğim de alerji testinden geçmiş, tamamen ya ağırlıklı olarak bitkisel ya da organik ürünlerle ilgili. Bir kozmetik ürünün alerji testinden geçmiş olması size alerji yapmayacağının garantisi değildir. Çünkü bu testler belli bir insan sayısı üzerinde yapılabiliyor. …

Continue reading →

Rebel Moves Kimileri Birileri Lansman Konseri

Cumartesi  akşamı Rebel Moves’un yeni albümü olan Kimileri Birileri’nin Lansman konserindeydim. Hatırlarsanız Rebel Moves konser görselleri çekimlerinde makyajları Esen’le beraber yapmıştık. Grubun üyelerinden Ömer Ahunbay da akrabam olur zaten. Annem esasen Ahunbaygillerden. Biz de koştuk lansmana. Buarada Lansman herkese açıkmış ama ben sonradan öğrendim. Murat ve ben. Esen ve ben.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık