Monthly Archives: Ağustos 2013

Sararan Tırnaklar İçin Öneriler

Sararan tırnaklar biz kadınların her zaman problemidir. Özellikle çok oje sürüyorsanız. Elbetteki tırnakların sararmasının tek sebebi ojeler değil. Kullandığımız bazı ilaçlar, vitamin eksiklikleri, deterjan tarzı temizlik ürünleri, sigara gibi bir çok nedeni bulunmaktadır. Düşük kaliteli ojeler, özellikle içinde  toluen, formaldehit ve dibutil ftalat gibi zararlı kimyasallar bulunan ojeler tırnakları ciddi biçimde sarartırlar.

Continue reading →

Diamonds: Konsept Fotoğraf Çekimi

Uzun bir aradan sonra tekrar bir konsept fotoğraf çekimi ile karşınızdayım. 

Continue reading →

Zoya PixieDust Nyx

Zoya’nın PixieDust isimli dokulu, mat bitişli ama içinde parlayan minik pırıltılı ojelerinden nihaye deneme şansım oldu. 

Continue reading →

Golden Rose Rich Color 45 Numara Kırmızı Oje

Golden Rose Rich Color serisi ojeleri çok severek kullanıyorum. Bu rengini süreli baya oldu fakat yayınlamayı unutmuşum.

Continue reading →

Havuz Stili

Bugün sizinle havuz stilimi paylaşmak istiyorum.  

Continue reading →

Golden Rose Carnival Serisi Swatch Ve İncelemeleri

Bol fotoğraflı, on ojeli, rengarenk bir yazıyla karşınızdayım! Golden Rose‘un son serisi Carnival şuana kadar en sevdiğim koleksiyon oldu.

Continue reading →

Maybelline Superstay Infinitely Fuchsia 160 Numara Kalıcı Ruj

Cehennemin ön gösterimi gibi olan bu sıcak günden herkese merhaba!! Hep birlikte mutlu mesut erirken bu capcanlı Maybelline ruj ile günümüze renk katalım istedim. 

Continue reading →

Yuvacık Gezisi: Karaaslan Alabalık ve Kamping Tesisleri

Pazartesi günü Murat’la birlikte pılımızı pırtımızı toplayıp Yuvacık’ta bulunan Karaaslan Tesislerine gittik. Bu bizim 3. gidişimiz. Ben bayılıyorum buraya.

Continue reading →

China Glaze Custom Kicks

China Glaze Custom Kicks’i Bakım ve Güzellik Fuarından indirimli almıştım. İyi ki de almışım şahane bir renk. Ama gene fotoğraf makinesinde çok zor çıkangillerden.

Continue reading →

Bayram Şekeri Niyetine: Golden Rose Carnival Serisi

Golden Rose yine yine yeniden son derece eğlenceli ve rengarenk bir koleksiyonla karşımızda! İsmi de Carnival! Bu muhteşem şeyler elime geçince gözlerim yerinden pörtledi! O kadar güzeller ki. Golden Rose Carnival ile yapacağını yapmış gene. Tam da niye bu tarz değişik renkli, simli değil de pullu ojeler yapmıyorlar diye düşünürken ben. (devrik cümle kurmayı severim ben :p) Henüz denemedim. Upuzun tırnaklarımı biraz kısaltayım dediğimde bir de baktım sol elimin serçe parmağımdaki tırnağım kırılmış. Hem de …

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık