Monthly Archives: Ekim 2013

IT’s ALIVE!!! This Is HALLOWEEN!

Ve işte Cadılar Bayramı! Yaşayanların ve ölülerin bir arada oldukları Samhain gecesi. Samhain‘den saklanmak için ölü maskelerimizi takma zamanı. 

Continue reading →

YSL Rouge Volupte Shine 19 Fuchsia in Rage / Mor Ruj

Bugün size Lisa Eldridge ‘te görüp çok beğendiğim bir ruju tanıtmak istiyorum. Ysl’in parlak bitişli capcanlı mor ruju Fuchsia in Rage. Moruna vurulup dışarıdan gelen birinden istemiştim. Ysl biraz pahalı bir marka ama ruj gerçekten çok güzel.

Continue reading →

Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate Gece Bakım İksiri Yorumlarım

Bugün size Kiehl’s’in Midnight Recovery Concentrate Gece Bakım İksirini tanıtmak istiyorum. Kullanalı aylar oldu. Şişeyi neredeyse yarıladım. Artık yorum zamanı geldi. 

Continue reading →

Yeni Fotoğraf Çekim Sistemim

Son yazılarımda bahsettiğim gibi fotoğraf çekim sistemimi değiştirdim. Bir nevi küçük bir stüdyo kurdum. Merak edenler olunca da yazsını yazmaya sıra geldi. 

Continue reading →

Flormar Icy Top IT01 ve IT03

Tatil bitti gençler, biliyorum şuan çok hazin duygular içerisindesiniz. Ama ne yapıyoruz? Bu duygulara yenik düşmüyoruz. (He he tabi ) Pazartesi gününü renklendirelim o zaman diyorum ben. Ve Flormar’ın Icy Top koleksiyonuna giriş yapalım. Ben elbette tam da benden beklenilecek şekilde koleksiyonun mavi ve yeşil renkleri ile bir kombin yaptım. İlk maviyi seçmeseydim kendim de çok şaşardım açıkçası. (Buaralar çenem çok düşük, konuya giremiyorum)

Continue reading →

Kırmızı, Siyah ve Ekoseli

Tatilin son gününden herkese merhaba! Malumunuz bu sene ekose modası var. Ben de geri kalmayayım dedim, dolaptaki ekoseli şortumu çıkarıp giyiverdim.

Continue reading →

Helix D Gençlik Sarmalı Göz ve Yüz Serumu

Bayramın son günü yağmur ve soğuk eşliğinde merhabalar! Kahvelerinizi aldıysanız konuya girelim. Yeni elime geçen ilginç bir ürün Helix D. Oldukça iddialı. Amerikalı bilim adamları tarafından farklı bir teknoloji ile üretilmiş. 

Continue reading →

Flormar Black Dot Ojeler

Nihayet Flormar’ın Black Dot ojelerini tanıtabiliyorum. Bir haylidir aklımda ama ya sürmeye üşendim ya vakit olmadı derken yeni ışık düzenimi bekledim falan böylece bir türlü tanıtamadım.

Continue reading →

Cilt Bakımı, Cilt Sorunları ve Kozmetikler Üzerine

Merhabalar arkadaşlar! Bugün cilt sorunları ve kozmetiklerin etkisi üzerine kendi görüşlerimi sizlere iletmek istiyorum. 

Continue reading →

Burt’s Bees Tırnak Eti Bakım Kremi

Son bir kaç aydır en çok kullandığım tırnak eti bakım kremi Burt’s Bees‘inki oldu.

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık