Monthly Archives: Şubat 2014

Moon Walking

Rimmel Space Dust ojeyi Yves Rocher‘in partisine giderken sürmüştüm. Instagram‘dan takip edenler görmüştür belki. 

Continue reading →

BİTMİŞTİR: Dermostil ve Mavi Ojeli Kız’dan Sürpriz 8 Mart çekilişi!!!

Herkese merhaba!!! Uzun bir aradan sonra artık çekiliş yapma vakti geldi diye düşünüyorum. Dermostil‘le birlikte Kadınlar Günü için sürpriz bir paket hazırladık. Çekiliş 26 Şubat 2014 Çarşamba günü başlayıp 8 Mart Cumartesi 2014 saat 00:00′da sona erecektir.  Yazının altında fotoğrafları ile gösterilmiş olan ürünler 2 KİŞİ arasında paylaşılacaktır. Gelelim şartlara… Ben kendi adıma hiçbir şart koymuyorum. Sadece firmanın şartlarını yerine getirmeniz yeterli. Çekilişe katılabilmek için aşağıdaki tüm şartları tamamlamanız gerekmektedir. 1. Çekiliş görselinin herhangi bir …

Continue reading →

Aspire Drinkthin: Kalori Yaktıran Gazlı İçecek

Aspire‘yi duydunuz mu? Aspire, yeni çıkan ve Gratis‘lerde satılan oldukça düşük kalorili bir gazlı içecek. İddialara göre bir kutusu 200 kaloriye kadar yaktırmayı sağlıyormuş. İçeriği de bir hayli zengin.

Continue reading →

KONTAKT 4: Steampunk Sailor Moon ve Steampunk Abraham Lincoln

Merhabalar efenim! Yine bir Kontakt etkinliği ile karşınızdayım! Bu sene 4.’sü düzenlenen Kontakt‘ta Murat’la ana tema olarak Steampunk‘ı seçtik. İkimiz de iki farklı karakteri Steampunk konseptinde kurguladık.

Continue reading →

Flormar Paketi ve Satin Matte Grapefruit

Flormar geçenlerde Sevgililer gününe özel bir paket göndermişti. İçinden de çok merak ettiğim Satin Matte serisinden üç oje ve yanında başka güzellikler de çıktı.

Continue reading →

No Poo Akımı ve Sedena Zeytinyağlı Sabun

Merhabalar efenim! Bugün sizlere No poo akımından ve benim yeni saç yıkama rutinimden bahsedeceğim. 

Continue reading →

Noite De Gal

Blue Dream Blue Nightmare postumda bana Corpse Bride deyip durdunuz ben de size Corpse Bride’ı getirdim. Yanındaki arkadaş ise uzundur denemek isteyip bir türlü deneyemediğim Maybelline Color Show oje. 

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık