Monthly Archives: Mart 2014

Dns Nail Art

Malumunuz perşembe gecesi Twitter kapatıldı. Ben de durumu protesto amaçlı bu Nail Art’ı yaptım.

Continue reading →

Models Own Indian Ocean

Kısa bir aradan sonra herkese merhabalar!

Continue reading →

Dermostil Çekilişini Kazananlar!

Dermostil çekilişimizi kazanan iki talihlimiz: 1.  Songül Dursun 2. Emine Genç İkinizi de tebrik ediyorum. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle! Çekiliş sponsorumuz Dermostil‘e de çok teşekkür ediyorum!

Continue reading →

2014 Trend Dosyası: Yılın Rengi Radiant Orchid

Önümüzdeki günlerde bu yılın Bahar ve Yaz Trendlerini inceleyelim diye düşündüm. İlk trendimiz ise bu yılın rengi seçilen Radiant Orchid. 

Continue reading →

Betty Boop Midnight Oje

Rengine resmen aşık olduğum bir ojeyi tanıtmak istiyorum size. Betty Boop ojelerden Midnight.

Continue reading →

2014 Oscar Ödül Töreninden Akılda Kalanlar…

Bir Oscar‘ı daha geride bıraktık. Normalde her sene oturup izlemiyorum ama bu sefer şartlar güzel olgunlaşınca neden olmasın dedim. Oldukça da ilginç ve eğlenceli bir Oscar oldu. 

Continue reading →

Güzellik Tüyoları: Rujları Daha Kalıcı Hale Getirmek İçin…

Özellikle akşam bir partiye giderken sürdüğümüz koyu renk rujun konuşurken ya da bir şeyler yiyip içerken silinmesi hepimizin kabusudur. O kadar süslenip püslenmişiz, makyaj kusursuz olmuş ama bir saat sonra özene bezene sürdüğümüz ruj silinmiş. Benim bu gibi durumlarda uyguladığım çok klasik bir yöntem var. Eğer koyu bir ruj süreceksem öncelikle rujumun renginde bir dudak kalemi ile dudaklarımın etrafını çiziyorum. Bu dudak çizgimin daha net olmasını ve rujun ilerleyen saatlerde taşmasını önlüyor. İsteğe bağlı olarak …

Continue reading →
Yukarı ÇıkYukarı Çık