Merhaba güzel takipçilerim! Bugün size Bioderma‘nın kullanıp bitirdiğim iki ürününe dair fikirlerimi sunmaya geldim.. :)

Bioderma Ai ve Sensibio forte‘yi alalı baya oldu. Sonunda bitirdim ikisini de. Hatta La Roche Posay’in matlaştırıcı nemlendiricisine de geçtim.

İki ürünü de çok beğendiğimi öncelikle söylemek istiyorum. Bioderma zaten Dermatoloğum sayesinde tanıştığım bir marka. Ai ve Sensibio Forte’yi kendim seçerek almıştım. Çok da iyi seçmişim aferin bana. :D

Bioderma Ai sivilceli ve yağlı ciltler için günlük bakım kremi. Ben bunu geceleri kullandım. Ve şu kullanmadığım bir kaç hafta anladım ki gerçekten sivilcelerime çok iyi geliyormuş. Şuan elimde yok ve çok üzgünüm. Derhal tekrar alacağım. Bir iki haftadır cildim hafif hafif sivilce çıkarmaya başladı. Normalde kullandığım Aknilox’u kullanmama rağmen. Oysa bu iki ürünü kullandığım dönemde cildim çok daha iyiydi. Buarada sivilcelerin yanı sıra cildi de çok güzel nemlendiriyor bu krem. Eğer cildiniz yağlı ve sivilceye meyilliyse mutlaka denemelisiniz. Benim cildin tam olarak yağlı değil aslında. Karma ve oldukça hassas. Bu nedenle bazen sivilce için olan ürünler ağır gelebiliyor cildime. Ama bu kesinlikle ağır gelmedi. Çok çok çok memnun kaldım. Bir daha bir daha alacağım garanti. ;)

Bioderma Sensibio Forte ise hassas ciltler için kızarıklığı önleyip, cildi yatıştıran bir ürün.  Bu ürünü de gündüz kullandım. Çok ince bir yapıya sahip, hemen emilip yok oluyor. Ve gerçekten iyi geliyor cilde. Ürünün kullanım önerilerinde cilt iyileştikçe kullanımı azaltın diyordu. Sanırım ben de bu kutunun bitmesiyle ara vermiş oluyorum.

Bu iki ürünü birarada kullandım e çok memnun kaldım. Eğer benimle aynı şikayetlere sahipseniz ikisini de şiddetle tavsiye ediyorum. :)

Resimde bulunan güneş koruyucuyu da beraber almıştım. Onu da çok beğendim ama bence yapısı biraz daha ince olsa daha iyi olurmuş. :)

Bu ürünleri nerden alabilirim derseniz eğer hemen hepsi eczanelerde satılıyor. Bir diğer alternatif ise dermokozmetik online siteleri. İnternette bolca varlar. Ben onlineeczanem‘i kullandım mesela. Gayet güvenilir bir site. Ayrıca çok güzel de kampanyalar yapıyorlar.

Fiyatlar da 40 ile 50 arasında değişebiliyor alacağınız yere göre. ;)

Önerilen Yazılar: