Bioderma‘yı çok seviyor ve sıkça kullanıyorum.

Bu tarz dermokozmetiklerle sevgili dermatoloğum (Dr. Buket Pençe) sayesinde tanıştım. Kendisinin sivilce tedavim sırasında bana verdiği ilk ürünlerden biri Bioderma’nın Sebium serisinden kremlerdi.

Tedavim bittikten sonra da Bioderma kullanmaya devam ettim. Cildimin durmuna göre farklı serilerinden farklı ürünler kullandım. Hepsinden de memnun kaldım.

En son mesela Bioderma Sebium AI kremini kullanmıştım. Hatta tekrar alacağımı da söylemiştim. Geçen gün kardeşim için Dermatoloğuma tekrar uğradığımda eczane ziyareti de yaptık ve çok güzel Bioderma kampanyaları gördüm. İkili setler yapmışlar ve yanında temizleyici  hediye ediyorlar. Hatta setlerin içindekileri istediğim şekilde kombin etmeme de izin verdiler o çok güzel oldu. :D Ben de almak istediğim AI krem ile yanında da gözenek küçültücü Pore Refiner’ı aldım. Yanında da Sebium serisinin H2o’sunu seçtim.Ve de gitmişken La Roche Posay’in Effaclar yüz temizleme jelimi de stokladım.

Buarada Buket hanımı da görünce gene çok sevdiğim markalardan biri olan ve buara bir çok blogta görebileceğiniz La Roche Posay‘in Hydreane Legere nemlendiricisini almayı düşündüğümü söyleyip fikrini sordum. Cildime bakıp neminin çok iyi olduğunu ve o ürünü kullanmama gerek olmadığını söyledi. Ben de hemen Imeeden kullandığımı ve o nedenle cildimin daha nemli olduğunu söyledim. Buket hanım da çok iyi yaptığımı söyledi. Gerçekten de çok etkili oluyormuş o tarz gıda takviyeleri. Hatta kardeşime de onun yaşına uygun bir ürün verdi ve anneme de kullanmasını önerdi. Çünkü bu tarz ürünler sadece cildi değil saçları ve tırnakları da besliyor dedi ki ben de daha önceki Imeeden yazımda bunu özellikle belirtmiştim.

Çok uzattım konuyu değil mi? :) Aslında bunları yazmamın sebebi şu cildimizi iyi tanımamız gerekiyor. O zaman doğru seçimleri yapıyoruz ve cildimize de gereksiz yükleme yapmamış oluyoruz. Ben bu konu da çok dikkatli davranmaya çalışıyorum. Dermatoloğum da beni çok güzel yönlendirdi tabi. Sayesinde çok doğru ürünler seçebiliyorum. (arada kaçabiliyor tabi, merak kediyi öldürürmüş. ;) )

Evet gelelim yazımızın konusuna. Buaralar eczaneleri es geçmeyin. Çok çok güzel kampanyalar var. ;)

Okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Cildinize iyi bakın, nemli kalın. ;)

Önerilen Yazılar: