Bioderma‘nın Facebook sayfasındaki yarışmada kazandım bu temizleyiciyi. Ne kadar da geç kalmışım almak için! Bir çok blog zaten deneyimlerini paylaşıp beğendikleini belirtmişlerdi ama ben bir türlü alamamıştım.

Nihayet ben de kulanmaya başladım ve herkese tereddütsüz tavsiye ederim muhteşem bir ürün! Özellile göz makyajımı temizlerken kullanıyorum. Maskarayı falan gayet güzel çıkarıyor ve gözleri hiç rahatsız etmiyor. Ki ben lens kullandığım için gözlerim hassastır baya. Cildi, gözü hassas olan olmayan herkes bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilir. Yumuşacık ve durulamaya gerek olmayan ve hatta cildi yatıştıran bir özelliğe sahip. Gerçi ben makyajı temizledikten sonra illaki yıkıyorum yüzümü. Zira sivilce yapmaya çok müsait bir cildim var. Ama yanlış olmasın bu ürün sivilce falan yapmaz bence.

Diğer bir en süper yanı ise gramjının çok fazla olması. O yüzden gayet ekonomik de bence. Fiyatını bilmiyorum gerçi. Ama muhtemelen 40 – 50 tl arasında olması lazım.

Ben Bioderma’nın bir çok ürününü kullandım bugüne kadar. Dermatoloğum sayesinde tanışmıştım bu marka ile. Memnun kalmadığım ürünü ile karşılaşmış değilim şu güne kadar. Güneş kremlerini, sivilce ürünlerini, cilt temizleme ürünlerini bol bol kullandım. Sadece bu ürünü değil markanın kendisini tavsiye ediyorum aslında. Daha pahalı markalar da kullandım ama Bioderma verdiğiniz parayı hak eden bir marka…

Önerilen Yazılar: