Cildinizin Yeni Koruyucusu:

Dermalogica Barrier Repair

 

Dermalogica’nın hassas ciltler için özel olarak geliştirdiği UltraCalming™ serisinin susuz nemlendiricisi Barrier Repair, geliştirilmiş yeni formülüyle cildi, zarar verici etkilere karşı koruyor ve doğal savunma bariyerini güçlendiriyor.

Yeni Barrier Repair, güneş, hava kirliliği, ani iklim ve nem değişiklikleri, kimyasallar, kozmetikler, stres ve hormonal değişimler gibi çevresel faktörlerden etkilenen cildin aşırı hassasiyetine çözüm sunuyor. Barrier Repair, silikon bazlı susuz formülü ile çevresel etkenlerden hassaslaşmış cildin rahatlamasını sağlıyor ve yenilenmesine yardımcı oluyor.

Sanayi ve araba emülsiyonlarından çıkan hidrokarbonlar, güneş ışığı ile reaksiyona geçerek ozon kirlenmesine yol açıyor. Ozon kirlenmesi cildin doğal koruma sistemi üzerinde büyük hasarlar meydana getiriyor. Böylece cilt hassaslaşabiliyor, kızarabiliyor ya da daha başka reaksiyonlar görülebiliyor. Barrier Repair içeriğindeki Dermalogica’ya özel “UltraCalming™ kompleksi” ile cildi ozon kirlenmesinin zarar verici etkilerine karşı koruyarak cildin doğal savunma sistemini güçlendiriyor. Çuha çiçeği ve organik silikonlar, cildi nemlendirirken aynı zamanda kadifemsi bir yumuşaklık sağlıyor. Ayrıca içeriğindeki E ve C vitaminleri antioksidan özelliğe sahip.

Dermalogica Barrier Repair çevresel etkenler ile hassaslaşmış, doğal nemini kaybetmiş ciltler ve tıraş sonrası tahriş olmuş cildi yenilemek için ideal bir bakım ürünü.

Fiyatı : KDV Dahil 148,00 TL, 30 ml

 

– Basın Bültenidir -

 

Not: Ama ben uzun müddet bu Barrier Repair’i kullandım şekerler. Gerçekten de çok süper bir üründür. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. :D

Önerilen Yazılar: