maviojelikizgratispeelingpedi1Günün haberinden sonra aslında önceden planladığım günün yazısının bu peeling pedleri olması biraz ironik oldu. :D  

Gratis‘te bulduğum Mikrofiber Yüz Peeling Pedleri bir Clarisonic Mia olmasa da oldukça memnun kaldığım bir ürün oldu.

Kutunun içinden 3 adet ped çıkıyor. Önleri cicili bicili.

maviojelikizgratispeelingpedi2Esas olan arka tarafı ise mikrofiber.

maviojelikizgratispeelingpedi3Biraz daha yakından bakalım.

maviojelikizgratispeelingpedi4Ben arka tarafına temizleyicimi döküp yuvarlak hareketlerle ve nazikçe bütün yüzümü ovalıyorum. Yaklaşık 1, 2 dakika kadar. Sonra da suyla hem pedi hem de yüzümü duruluyorum.

Sanıyorum tek kullanımlık değiller. Ben iki haftadır bir tanesini kullanıyorum.

maviojelikizgratispeelingpedi5Arkasında yazdıklarını veren bir ürün. Ölü derileri şahane bir biçimde temizliyor. Cildim yumuşacık oluyor. Ve dikkat ettim sivilce izlerimde hafiften bir açılma olmuş. Biliyorsunuz peelingler leke açıcı ürünlerden daha etkili sivilce lekeleri üzerinde. Zira ölü derileri alarak cilt yenilenmesini hızlandırıyorlar.

Kozmetik peelingler benim cildime pek iyi gelmiyor. Çok sevdiğim Bioderma’nın peelingini bile korkarak kullanıyorum. Ama bu pedlerden çok  memnun kaldım.

Günde bir kere kullanıyorum. Eğer cildiniz çok hassas ise haftada bir ya da iki kere kullanabilirsiniz. Yüzünüzü ovalarken de çok bastırmamanızı öneririm.

Fiyatı 4 tl gibi bir şey sanırım.

Uygun fiyatıyla mutlaka alıp denenmesi gereken bir ürün bence. Tam da yazdan çıkıp kışa girerken soyulan cildimiz için ideal.

Önerilen Yazılar: