maviojelikizhelixd3Bayramın son günü yağmur ve soğuk eşliğinde merhabalar! :) Kahvelerinizi aldıysanız konuya girelim. :)

Yeni elime geçen ilginç bir ürün Helix D. Oldukça iddialı. Amerikalı bilim adamları tarafından farklı bir teknoloji ile üretilmiş. 

Ürünün içinde iki ayrı bölüm var. Biri Helix-d bazı (şeffaf kısım) diğeri ise sarmal şeklinde olan Helix-d matrix‘i. Bu iki kısım şişede ayrı olarak duruyorlar. Kullanım sırasında ise birleşerek daha etkili oluyorlarmış.

maviojelikizhelixd4Helix-d‘nin önemli özelliklerinden biri de emilim teknolojisi. İçeriğindeki aktif maddeler cilde hızla ve gerektiği kadar ulaşıp uzun süre nem veriyorlarmış.

maviojelikizhelixd2Kırışıklıkları engellemek “Ageless” sloganından da anlaşıldığı gibi en önemli iddiası. Bunun dışında göz serumu her türlü göz altı cilt sorununa çare olacak kadar iddialı. Nem, göz altı torbaları, göz altı morlukları, kırışıklıklar…. Yüz serumunda da kırışıklıkları azaltma, cilt nemi, cilt tonunu düzeltme, aydınlık bir görünüm, cildi onarma gibi vaatler var.

maviojelikizhelixd5Helix-d göz serumunu gelir gelmez denemeye başladım. Malum göz altlarım kuru ve yaş geldi 31′e. :)  Tabi daha sadece bir kaç gün oldu. Bu şişe bitmeden etkilerini bilemeyeceğim.

İlk izlenimim ise şöyle; Kıvamı jel yapıda, cilt tarafından emilimi biraz zor oluyor. Yapışkan bir his bırakıyor ama gün içinde gözaltlarımda kuruma yaşamadım. Ben göz kremimimin altına uyguluyorum. Göz kremim Neostrata Bionic Eye cream. Aslında o da oldukça nem veren bir yapıda. Ama beraber kullanınca kötü bir etkisini görmedim, şimdilik.

Uzun süre kullanımında etkisini çok merak ediyorum. Çünkü oldukça iddialı ve oldukça pahalı bir ürün.

Eczanelerde Helix-d göz serumu 152 yüz serumu ise 250 tl civarında.

Yüz serumunu kullansam mı kullanmasam mı kararsızım. Belki onu bir kaç ay sonraya erteleyebilirim.

Helix-’d'nin kullanma yaşı için 20 sonrası deniliyor. Cilt tipi olarak da herkes denmiş. 20 yaş bu tarz bir ürün için erken bence. En azından bir 30′a yaklaşmış ya da geçmiş olmakta fayda var.

maviojelikizhelixd1Son olarak OHTpeptide3 ekibine çok teşekkür ediyorum.

Ürünü bir iki ay kullandıktan sonra yorumlarımı da ayrıca yazacağım.

Herkese mutlu bayramlar dilerim!

 

 

Önerilen Yazılar: