maviojelikizhelixdgözserumu1Size daha önce tanıtmış olduğum Helix D Göz Serumunun nihayet yorum zamanı geldi. Ürünün özelliklerini hatırlamak isterseniz önceki yazıma tıktık.

Helix D Ageless Göz Serumunu neredeyse bitirdim. Fotoğrafa dikkat ederseniz neredeyse boş. İçinde çok az kaldı. :)

Gelelim yorumlarıma… Helix D Göz serumu jel kıvamında bir ürün. Ben iki gözüme de az miktarda uyguluyorum. Mercimek tanesi boyutunda bir miktar iki göze de yetiyor. Daha fazla kullandığımda cildimin kapatıcıyı kustuğunu fark ettim çünkü.

Jel yapısından dolayı ilk uyguladığınızda ciltte yapışkan bir his bırakıyor. Fakat beş, on dakika sonra o his kayboluyor. Ben bir müddet üzerine Neostrada Bionic göz kremini de uyguladım. Fakat Neostrada’ya cildim alerjik reaksiyon vermeye başladı. Gözlerim kıpkırmızı olup kaşınıyordu. Kullanmayı bırakınca geçti. Helix D‘yi tek başına kullanmaya başladım. İlk başta başka bir göz kremi almaya niyetliydim ama baktım ki Helix D‘nin nemlendirmesi tek başına gayet yeterli, ben de uzun bir müddet tek başına kullandım.

Normalde serumların yanında göz kremi kullanılmasını öneriyorlar.

Öncesi sonrası fotoğrafı koymadım zira öyle çok bir değişiklik olmadı. Fakat şuana kadar kullandığım en nem veren ürün oldu Helix D. Hafif bir aydınlık da verdi.

Kırışıklıklarımda ilerleme olmadı ama gerileme de olmadı. Morluklarım ise hala kadim dostlarım.

Alerjik tepkimeye sebep olmadı, aksine göz çevremi rahatlattı. Hele Neostrada’nın alerji yapmasından sonra daha çok sevdim Helix D‘yi. :D

Sonuç olarak nem verme konusunda oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Tek başına kullanıma da gayet uygun bence. Miktarı çok abartmamakta fayda var.

Fiyatı 152 tl.

Bana kalırsa 30 ve sonrası için uygun bir ürün. Eğer yaşınız daha genç ise hafif ürünlere yönelmenizi tavsiye ederim. :)

Mutlu Pazartesiler!

 

 

Önerilen Yazılar: