maviojelikizkiehlsmrc1Bugün size Kiehl’s'in Midnight Recovery Concentrate Gece Bakım İksirini tanıtmak istiyorum.

Kullanalı aylar oldu. Şişeyi neredeyse yarıladım. Artık yorum zamanı geldi. 

Kiehl’s bu ürününde oldukça iddialı.  Doğal yollardan elde edilmiş ve esansiyal yağlardan oluşuyor. Paraben içermiyor. 

maviojelikizkiehlsmrc2Ürünü damlalıkla kullanıyorsunuz. 3 damlayı avucunuza damlatıp, elinizde dağıtıp yüzünüze tampon hareketlerle uyguluyorsunuz.

maviojelikizkiehlsmrc3

Şahane bir kokusu var. Lavanta. Ama öyle buram buram değil. Ben lavantayı çok sevdiğim için bayıldım. Ayrıca lavantanın sakinleştirici özelliği de var biliyorsunuz.

Bu ürün aydınlık ve dengeli bir cilt tonu vaat ediyor. Aynı zamanda da cildi yenileyici özelliğe sahip. Ben ilk kullandığımdan bu yana yüzümdeki kızarıklıkların ciddi oranda azaldığına şahit oldum. Özellikle de bir türlü geçmeyen alerjilerim yüzünden bu durumu daha net gözlemleyebildim.

Cildim kızarıklıkların yanısıra daha aydınlık bir hale geldi.

Beklemediğim ve çok hoşuma giden bir başka özelliği ise Regl döneminde çıkan iltihaplı sivilceleri azaltması oldu. Alerjik sivilcelerime bir etkisi olmadı ama öyle bir iddiası da yok zaten. :)

Ürünü başta da söylediğim gibi aylardır kullanıyorum. Altı ay kadar yanılmıyorsam. Bu uzun süre içerisinde aksattığım zamanlar da oldu. Aksattığımda cildimin eski haline dönmeye meyilli olduğunu fark ettim. Kullanıp tedavi olup bırakacağınız bir ürün değil yani. Kullandığınız süre içinde etkili.

Son zamanlarda ise sivilcelerimin ara ara tekrar çıktıklarını gözlemledim. Etkisi uzun sürede azalıyor bir miktar. Ama cildimin renk dengesi kullanım sırasında hala iyi olmayı sürdürüyor.

Bir mucize olduğunu söyleyemem. Ama etkili bir ürün olduğu kesin. Her ciltte aynı etkiyi yaratmasını beklemek de mucize olur. Ama genel olarak bir çok kişide işe yarayacağını düşünüyorum. Ürünün tester’ını alıp deneyebilirsiniz. Marka tester verme konusunda oldukça cömert.

Bittiği zaman mutlaka tekrar alacağım. İlk kez bir ürünü bu kadar uzun süre, kendime göre oldukça düzenli bir şekilde kullandım. Bunun en büyük sebebi etkili olması.

maviojelikizkiehlsmrc4Mona Lisa görünümlü bu fotoğraf bir kaç gün evvel çekildi. Yüzümde hiçbir şey yok. Korkunç gözaltlarımdan belli zaten. Dudağımdaki pembelik ise çıkardığım (çıkarmaya çalıştığım diyelim) rujun kalıntısı. Yüzümde sadece Kiehl’s Gece Bakım İksiri var. Kullanmaya başladıktan altı ay sonraki durumum. Öncesi fotoğrafı çekmemişim ne yazık ki. Ama cilt tonumu görüyorsunuz. Cildim yeni baştan yaratılmadı belki ama ben etkisini başarılı buldum.

Ürün 30 ml ve fiyatı 119 tl. Bence gayet iyi. Zira ürünün yarısı altı ay gitti bende.

Vazgeçilmezler listeme de direkt giriş yaptı.

Kiehl’s Gece Bakım İksirini mağazalarda  bulabileceğiniz gibi şu numaradan 0(850)-221 34 83 telefonla sipariş ederek de alabilirsiniz.

Mutlu kalın!

 

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi