maviojelikizniveaduskremi1Nivea gene şahane bir sunumla yeni ürünleri Duşta Vücut Kremini sundu bize. Öncelikle çok teşekkür ediyorum. 

Gelelim benim yorumlarıma. Genel olarak herkes bu duş kremlerini çok beğendi ama ben biraz hayalkırıklığına uğradım. Bunun en büyük nedenlerinden biri daha önce bir Alman markasının duş kremini denemiş olmam. Ben ürün ilk geldiğinde o markanınkiyle aynı mantıkta olduğunu sanmıştım. Fakat bir hayli farklılarmış.

Benim denediğim marka Weleda diye organik bir marka. Blogta tanıtmadım çünkü Türkiyede bulunan bir ürün değil. Burada olmayan ürünleri tanıttığımda eleştiri aldığım için sadece İnstagramda bahsetmiştim.

Weleda Duş kremi olarak satılıyor ama aynı zamanda sabun da. Ve inanılmaz güzel kokularının yanısıra duştan sonra ciltte kuru bir nemlendirme hissi bırakıyor. Krem sürülmemiş gibi ama yumuşacık bir cilt.

Nivea ise farklı mantıkta. Sabunlandıktan sonra tüm cilde uygulayıp duruluyorsunuz. Fakat kurulandıktan sonra yeni losyon sürmüşsünüz gibi yapışkan bir yumuşaklık bırakıyor. Vücut losyonlarını bu anlamda sevenler için ideal. Hem de duştan sonra kremlenme işinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Özellikle tatilde ve acele duş alıp çıkmak isteyenler için ideal pratik bir ürün.

Ama ben genelde duştan sonra cildime daha onarıcı kremler sürdüğüm için çok sık tercih edeceğim bir ürün değil.

Fiyatı 12,5 tl.

maviojelikizniveaduskremi2Nivea Duşta Vücut Kremi pratik olarak bakıldığında ve tercihlere göre başarılı bir ürün. Benim tercihlerimle çok uyuşmadı ama gene de acelem olduğunda kullanıyorum.

Gene de bunlar güzel gelişmeler. Böyle değişik güzel ürünler çıkarmalarını takdir ediyorum. :)

Benim yorumlarım böyle. Sizler neler düşünüyorsunuz?

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi