maviojelikizgarnieroila4Dün Garnier‘in yeni Saç Boyası Oila‘nın tanıtımı için Four Seasons oteldeydik. 

İkramların ve atmosferin çok çok güzel olduğu bir lansmandı. Fakat aynı gün Four Seasons’ta düzenlenen Alışveriş Şenliği yüzünden katılım az oldu. Four Seasons’ın sosyeteye yetmeyen otoparkı yüzünden Kabataş’tan Ortaköy’e kadar trafik felç oldu.

Lansman ise oldukça sakin ama çok keyifli geçti. :)

maviojelikizgarnieroila10maviojelikizgarnieroila9maviojelikizgarnieroila8maviojelikizgarnieroila14Birbirinden güzel ve lezzetli ikramlar ve şık masa dizaynları göz doldurdu. (Magazin sunucusu stayla)

maviojelikizgarnieroila5maviojelikizgarnieroila20İkramların ardından Garnier Grup Ürün Müdürü Berkay Yavuz tarafından Oila hakkında bilgi aldık.

maviojelikizgarnieroila22Garnier Oila‘nın en göze çarpan özelliği % 60 çiçek yağlarından oluşması ve amonyaksız olması. Bu sayede saçın kalitesini arttırırken saç derisine de maksimum rahatlık sağlıyor. Kötü boya kokusunun da önüne geçtiklerini söyleyen Berkay Bey saç boyama işlemini bir güzellik ritüeline dönüştürdüklerini vurguladı.

Saç rengini 3 tona kadar açabiliyor Garnier Oila. 18 renk seçeneği bulunuyor.

maviojelikizgarnieroila12maviojelikizgarnieroila25Saç ve renk uzmanı İbrahim Zengin ise bize pratik saç modelleri ve Garnier Oila‘nın kolay kullanımı ile ilgili bilgi verdi.

Ardından da Deniz Marşan ve Başak Dizer tarafından hangi renk saçla ne giyilmeli, cilt tonumuza göre ne renk saç boyası seçilmeli gibi konularda tüyolar aldık.

maviojelikizgarnieroila28maviojelikizgarnieroila24Örneğin yaşı orta yaş civarı, kırışıkların oluşmaya başladığı kadınlar için koyu renkler yerine daha açık ve yumuşak tonları önerdiler. Bu sayede kontrast bir görünütünün aksine çizgilerin daha az belli olacağını söylediler. Esmerlere ise çok koyu tonları tercih etmemelerini tavsiye ettiler.

Benden de bir öneri eğer sıcak alt tonlu iseniz sıcak alt tonlara yönelmeyin. Çünkü bu teninizdeki sarılığı daha çok ön plana çıkararak sağlıksız görünmenizi sağlar. Aynı şekilde soğuk, pembe alt tonlular da soğuk renklere yönelmemeliler. Renk konusunda her zaman bir denge olmalı.

Şunu da belirtmekte fayda var Türkler Asya kökenli oldukları için ağırlıklı olarak sarı alt tonlulardır.

maviojelikizgarnieroila31maviojelikizgarnieroila32maviojelikizgarnieroila19Gelelim çekilişimize!

maviojelikizgarnieroila36Ben son dönemde saç boyamadığım için Garnier Oila‘yı deneyemiyorum. Eğer siz denemek isterseniz 8.0 numaralı Sarı Garnier Oila size hediyem.

Çekiliş bir hafta sürecek. 12 Aralık 2014 gece yarısı 00:00′da son bulacak. Herhangi bir şart yok sadece katıldığınıza dair bir yorum bırakmanız ve size ulaşabileceğim bir adres vermeniz yeterli. 

Herkese bol şans ve keyifli günler diliyorum!

 

Önerilen Yazılar: