Lush çok eğlenceli bir etkinliğe çağıyor bizleri! Var mısınız bugün Lush mağazalarını hep birlikte öpüceğe boğmaya?? :D

6 Temmuz Dünya Öpücük Günü’nde herkes, çevreye ve doğaya verdiği önemle tanınan Lush’ın hayvanlar üzerinde test edilmeyen ve hayvansal hammadde içermeyen “Cruelty-Free” rujları ve dudak ürünleriyle, sevdiklerinin yanaklarına vicdanlı ve duyarlı öpücükler konduruyor.

El yapımı, taze ürünleri, geri dönüşümlü ambalajları ile her zaman doğal ve sağlıklı bir bakım sunan Lush, %100 Vegan Emotional Brilliant rujları, dudak balsam ve peelingleriyle herkesi 6 Temmuz Dünya Öpücük Günü’ne hazırlıyor. Lush hayvanlar üzerinde test edilmemiş kozmetik ürünlerine dikkat çekmek için dünya çapında #crueltyfreekisses kampanyasını düzenliyor.

6 Temmuz Cumartesi günü 13.00-22.00 saatleri arasında LUSH mağazalarında hazırlanmış özel alanlara Emotional Brilliant rujları ile öpücük kondurularakGuinness Dünya Öpücük Rekoru kırılması hedefleniyor.

Dudağa sürülen her ürünün yenildiği gerçeğinden yola çıkarak üretilen Lush’ın dudak peelingleri ve balsamları ile dudaklar canlanıyor. Emotional Brilliant rujlarla kondurulan öpücükler ve kırılan rekor, sağlıklı kozmetik ve hayvan haklarına dikkat çekiyor.

Önerilen Yazılar: