maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi1Efenim geçenlerde Orkid‘in düzenlediği Tatlı Rüyalar Partisindeydik. Tabi ki gene Olcay‘la birlikte. :) Mavi ile Turkuaz‘ın Maceraları diye kategori mi açsam acaba. :D  

Orkid ve ekibi her türlü konforumuzu düşünmüş. :) Her yerde pofuduk yastıklar, süper atıştırmalıklar vs.

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi3maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi8maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi9Jakuzide ve yatakta gözüm kaldı yalan değil. ;)

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi6maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi7W Otelin süper manzarasında çaylar, kahveler içilip sohbetler edildikten sonra Uyku Uzmanı Prof. Dr. Derya Karadeniz bize uyku hakkında hem bilgiler verdi hem de sorularımızı yanıtladı.

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi10Güzel bir uyku çekmek için yatağa girmeden 3 saat evvel tüm aktivitelerimizi bitirmiş olmamız gerekiyormuş. Ayrıca evdeki aydınlatmayı yukarıdan değil de yerden yapmamız lazımmış. Gözümüze yukarıdan ve de direkt giren ışıklar bizi ayık tutabilirmiş.

Yatak odamızı sadece uyumak için kullanmalıymışız. (Bir aktivite daha var anladınız siz) Televizyon seyretmek, kitap okumak pek tavsiye edilmiyor. Ben buna çok bozuldum tabi zira yatakta kitap okumaya bayılırım. :)

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi2Buarada Orkid Facebook sayfasında devam etmekte olan bir yarışma var. Bir bakın derim. Direkt link için tıktık. Ekip bu yarışma için baya heyecanlıydı. ;)

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi11Uyku uzmanımızdan sonra da Orkid‘in yeni gece pedi Platinum Gece Extra‘yı tanıdık. % 60 geniş arka yüzeyi sayesinde gece bizi daha iyi koruyor ve deliksiz bir uyku çekmemizi sağlıyor.

maviojelikizorkidletatlırüyalarpartisi12Yoo yoo hayır normal poz veremem. :P

Orkid ve ekibine bu güzel parti için çok teşekkür ediyoruz!

Herkese mutlu ve eğlenceli haftasonları!!!

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi