maviojelikizurbancarelansman29Geçenlerde Selen Kozmetiğin düzenlediği Urban Care Lansmanındaydık. 

Urban Care‘in Keratin‘li yeni serileri piyasaya sürüldü. Down Under Argan yağlı serisi yerine de artık Urban Care‘in Arganlı serisi var.

Lansman Nişantaşı Hardal Cafe’deydi.

maviojelikizurbancarelansman18Urban Care serisinde Paraben yok.

maviojelikizurbancarelansman19maviojelikizurbancarelansman15maviojelikizurbancarelansman16maviojelikizurbancarelansman17maviojelikizurbancarelansman14maviojelikizurbancarelansman44Yeni seri saç bakım ürünlerinin yanı sıra ikramlar ve ortam da çok güzeldi. :)

maviojelikizurbancarelansman22 maviojelikizurbancarelansman1 maviojelikizurbancarelansman2Elbette bol bol fotoğraf çektik. :)

maviojelikizurbancarelansman4maviojelikizurbancarelansman8 maviojelikizurbancarelansman10 maviojelikizurbancarelansman12Bolca sohbet, ürün karıştırma ve atıştırmayla şahane vakit geçirdik!

maviojelikizurbancarelansman21Selen ve Sevda Hanıma bu güzel etkinlik için çok teşekkür ediyorum! Buarada Urban Care Facebook sayfasını takip etmenizi öneririm. Zira çok güzel yarışmalar yapıyorlar. Sayfaya TIKTIK.

maviojelikizurbancarelansman23 maviojelikizurbancarelansman24 maviojelikizurbancarelansman25 maviojelikizurbancarelansman27 maviojelikizurbancarelansman26maviojelikizurbancarelansman35 maviojelikizurbancarelansman38Olcay’la aşkımız heheh. :D

maviojelikizurbancarelansman42maviojelikizurbancarelansman40Bu çok güzel etkinlik için Selen Kozmetik ekibine çok teşekkürler!

 

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi