Yves Rocher 17 Nisan salı gecesi blogger’lara çok güzel bir gece düzenledi. Park Hyatt Maçka Palas’ta havuz kenarında, çok sıcak bir atmosferde bütün ekip bizi bekliyorlardı.

Otele geldiğimde Chunli ve She wolf ile kapıda karşılaştık. Hepberaber otelin bahçesine girdiğimizde Niran hanım bizi bütün sıcaklığıyla karşıladı.

Biz makyaj blogger ekibi hemen kendimizi bir köşeli koltuk takımının üzerine atarak kakara kikiriye başladık. :D Ortam şahane, muhabbet şahane derken Elif hanım bizi Yves Rocher Markasının tarihini ve bugün ki yerini anlattı.Yves Rocher, Britanya’nın La Gacilly kasabasında bir evin tavan arasında doğmuş bitkisel kozmetik markası.  Tavan arasından çıkan Yves Rocherı artık dünyaca ünlü   bir kozmetik markasıdır.

Ben de size Yves Rocher ile kendi geçmişimi anlatmak istiyorum. Bundan 3, 4 sene evvel çilek kokusuna takmıştım kafayı. Her yerde sadece çilek kokusu içeren parfüm aramaktaydım. TBS’nin vücut spreyini buldum önce ama beni tatmin etmedi. Daha sonra sanırım ekşi sözlükte Yves Rocher’i gördüm. Önce markayı araştırdım, kullananların yorumlarını okudum ve ne kadar çok seveni olduğunu öğrendim. İnternet sitelerinden Eau De Toilette’lerini ve duş jellerinin küçük boy şişelerini sipariş verdim. Ki küçük boy ürünler satmaları çok hoşuma gitmişti. Siparişlerim elime ulaşınca işte bu dedim! Aradığımı buldum! Daha sonra sitelerinden duş jelleri, losyonları, kokuları bir sürü ürünlerini kutu kutu bitirdim. Hala banyomda duş jelleri durur.

İnternet siteleri beni kesmeyince Akmerkezdeki mağazalarına gittim ve orada da makyaj ürünleri ile tanıştım. Allıklarını, pudralarını ve eyeliner’larını ve başka bir çok ürünlerini kullandım. Blogumda da çok sevdiğim bir allığını makyajlarımda gördünüz. Ama diğer ürünlerini blog açmadan evvel bitirdiğim için onlara rastlamadınız.

Çok uzattım değil mi? :) İşin kısası (aydın havası :P ) Yves Rocher markasıyla eskiye dayanan bir geçmişim var. Fakat blog dünyasına girip de yeni markalarla tanışırken kendisinden uzak kalmıştım. Cumartesi Nişantaşında açılışını  yaptıktan sonra daha çok görüşeceğimizi düşünüyorum. :)

Tekrar geceye dönelim. Açıkçası etkinlik sırasında baya bir eğlendik. Makyaj uygulamaları yaptırdık.

Ben de tabi tırnaklarıma oje sürdürdüm her zamanki gibi. ;)

Yves Rocher’in choclate 105 numarasını uygulattım. :)

Makyaj standları ve oje standlarında bloggerlar kuyruk oldular. :)

Bizim masayı merak edenler varsa biz de böyle takıldık. :D

Mavili (:p), Chunli ve She Wolf. :D Buarada uslu durduğumuza bakmayın bütün gece kahkahalarımızdan ortalık sarsıldı.  :D

Sonra Chunli birden ayna gördü ve hemen beni çağırdı. XD Geleneksel ayna pozumuzu da vermi olduk böylece. :P

Sevgili Pucca da oradayken kaçırmadık tabi ki. İki kelam edip fotoğraflaştık. :)

Kurdeleli örgümü de göstereyim arada kaynamasın. :D :p

Karizmayı da çizdirmezsem olmaz. Madem bahar partisi konseptimiz ben de ona göre poz veririm. :P

Buarada acayip bir açık büfeleri vardı. Çok güzel görünümlü ve acayip lezzetliydi her şey. Chunli’nin iki kişilik tabağının yanında benim narin tabağım ezik kaldı. :P İlk fotoda belli olduğu üzere Chunli’nin tabağı. :P

Bakın bu da benimki :P

:D şık ama narin, cici, benim gibi küçük. :P

Biz böyle geyikti, espriydi derken hadi artık kalkalım dediiik ve Yves Rocher ekibi durun nereye gidiyorsunuz der gibi bizi kucakladı. :D

Hepberaber çok güzel bir sohbet ettikten sonra kocaman torbalarımızı alıp, minik kovalara notlarımızı bırakarak ve gülmekten ağrıyan çenelerimizle evlerimize döndük. :D

Yves Rocher’in Blogger Gecesinden daha çok fotoğraf görmek isterseniz buraya TIK TIK!

Yves Rocher’i Facebook’tan takip edip kampanyalarından haberdar olmak için de buraya TIK TIK!

Son olarak da bütün Yves Rocher ekibine buradan çok çok teşekkürler ediyorum! Samimiyetleri, ilgileri ve hoş sohbetleriyle gece gerçekten de çok güzeldi. Kendilerinden daha çok etkinlik bekliyoruz. :)

Önerilen Yazılar: