Efenim geçenlerde bu alışveriş sitelerinden birinde Bourjois kampanyası vardı. Ordan aldığım ojelerden biri bu. Üzerinde isim falan yok altında ise 4001 gibi bir sayı var ama rengi mi tanımlıyor bilemedim.

Ama ojenin rengi Nar çiçeği dediğimiz renge oldukça benziyor.  Çok az bir pembeye kaçma durumu var güneş ışığında. Flaşla tam nar çiçeği. Rengi oldukça hoş ben ojeyi de çok beğendim. Özellikle fırçası çok ilginç İlk kez böyle açılı oje fırçası görüyorum. Önce zor mu sürülür dedim ama gayet güzel sürüldü. Geniş de fırça. Bayılıyorum geniş fırçalı ojelere. Ojenin formülü nasıl olursa olsun geniş fırçayla daha kolay uygulanıyor. Bütün markalar  geniş fırça kullanmalı bence. XD

Buarada fotolardan da fark ettiyseniz içinde belli belirsiz sarımsı ışıltılar var.  Nadiren belli oluyorlar. Çok kibar duruyor. Çıkarması falan da çok kolay. Gene yakalarsam diğer renklerini de alacağım.

Bourjois ojeyle birlikte o gün ne giydim ve ne makyaj yaptığımı da resimledim sizin için. Bu kıyafet de vs de geçen pazartesi gününe ait.

Naha doğru :P

Aynı tonlarda bir makyaj uyguladım. Önce cildime bir primer sürdüm. Dior’un. Sonra Gözlerde Nars’ın Emmanuelle isimli kırmızı farını sadece crease bölgesine sürdüm. Yanaklarda Beauty Rush’ın Cheek Tint isimli stick allığı var. Bunu da Trendyol’dan almıştım yamulmuyorsam. Çok güzel bir ürün. Acayip doğal duruyor, arada dudaklarıma da sürüyorum.  Dudaklarımda NYX’in Femme isimli ruju var. O da çok güzel bir ruj. NYX ürünlerini Gittigidiyordaki Dbms isimli satıcıdan alabilirsiniz.

Dior primer’ın elimde dağıtılmış hali. Güzel ve aydınlatıcı gibi bir ışıltı veriyor cilde.

Göründüğü kadar kırmızı değil. Makyajda da görebilirsiniz. :)

O gün ki kıyafetim de makyaj renklerine uyumlu kendim Photoshopta yaptığım Dexter t-shirt’ü idi. XD

Önerilen Yazılar: