Efenim bugün size hem makyaj hem stil postu yapayım istedim. 

Yazın göz ve ciltte hafif makyaj yapıp dudaklarımı vurgulamayı seviyorum. (Hoş vurgu yapacak pek bir dudak yok ama idare ediyoruz.)

Tende Geçen yazın da tanıttığım Heliocare‘in kompakt fondöteni var. Kapatıcı olarak özellikle yazın kullanmayı daha çok sevdiğim Garnier Roll On kapatıcı mevcut. Yazın kullanmayı daha çok seviyorum çünkü diğer kapatıcılar çok kuru duruyor. Oysa cildim sıcaktan hep doğal aydınlatıcılı. :D

Yanakta Lush‘ın Charm isimli ruju var. Bu ruju allık olarak kullanıyorum şahane oluyor. :D

Göz makyajında Naked palet ve gölge için de Mac’in Coquette’i var. Coquette’i hem göz makyajında hem kaş doldurmada kullanıyorum. Bunun yazısını da ayrıca yazacağım.

Kirpiklerde de yeni denediğim Bourjois Volume Clubbing maskara var. Maskarayı çok beğendim ama ne yazık gün içinde dökülme yapma ve biraz yapışkanlık hissi verme sorunu var. Belki kurudukça toparlar. Yeni açtım zira.

Dudaklarımda da son zamanların favorisi ( Benim son zamanlarım tabi ki :P ) Mac Sheen Supreme Insanely It var. Fuşyamsı, neonumsu şahane bir ruj. Hastasıyım! Gerçi fotoğrafta açık renkli çıkmış. Normalde daha koyu.

Bir de sanatsal foto. (Murat’ın gözünden)

Gelelim stile. :)

Üzerimdeki dünya tatlısı atlet Dilvin diye bir markanın. Markafoniden almıştım kendisini.

Pantolon Loft. Ah buarada bu poz totoyu küçük gösterme pozu. Benim gibi balık cinsinden olanlara tüyo. ;)

Koca totomla böyle bir rüzgara karşı poz vermeler falan, bir havalar bir havalar. :D Dombili  model sanmışım kendimi. :D

Bu da sevimli mi sevimli çizgi roman görünümlü çantam. Comic Bag. :)

Son olarak da ışığı çok kötü bir saatte ve ters olarak çekilmiş olsa da Kız Kulesi ile bu postu bitirelim.

Her gününüz renkli ve güzel olsun!

Önerilen Yazılar: