Buaralar makyaj yaptım mı genelde eyeliner kullanıyorum. Hem iddialı hem de sade oluyor gibi geliyor bana.

Bir de geçenlerde Renk analizi yaptırdığımda bana daha keskin çizgilerin, parlak renklerin yakışacağını öğrendim. (Renk Analizinin yazısı da yakında gelecek. )

Aslında bu makyajı Pazar günü Twitter’da paylaşmıştım. Beni oradan takip edenler görmüş olabilirler. Hoşuma gidince blog da da yazayım istedim.

Aklınızda bulunsun bundan sonra Twitter hesabımda günün makyajı, ojesi, ıdısı bıdısı tarzı paylaşımlarım olacak. Hemen sağ taraftaki Twitter şeysine tıklayıp beni takip edebilirsiniz. ;)

Gelelim makyajı nasıl yaptığıma. Öncelikle kırmızı bir farı(Inglot Face Blush) Mac Fix ile ıslattığım bir eyeliner fırçasıyla kuyruk yapmadan kirpik dibime uyguladım. Sonra da orta kısmına Mac Blacktrack jel eyelinerı kuyruklu bir şekilde sürdüm. İşte bu kadar.

Kirpiklerimde Lancome Doll eyes var. Kendisi beni hayal kırıklığına uğratan bir maskara aslında. Ondan daha sonra ayrıntılı bahsedeceğim. :)

Yanaklarımda Yves Rocher’in Naturel 11 Teint Clair Abricote allığı var. Çok açık renkli bir allık. Beyaz tenliyseniz ancak belli olacak cinsten. Benim en çok kullandığım allıklardan biridir. :)

Dudağımda ise Nivea’nın vişneli nemlendiricisi var. Kendisi ruj gibi zaten. :D

Yüzümde de belli npktalarda ve gözaltım kapatıcı var.

Buaralar cildim acayip sivilce yaptı neden bilmiyorum. İlaçlarımı düzenli kullanıp geçiricem inşallah.

Bu da günün stiliydi. :D

İşte bir makyajın daha sonuna geldik!

Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız güzel olsun! :D

Önerilen Yazılar: