maviojelikizkırmızısiyah3Tatilin son gününden herkese merhaba!

Malumunuz bu sene ekose modası var. Ben de geri kalmayayım dedim, dolaptaki ekoseli şortumu çıkarıp giyiverdim. :)

Bir manav olarak çok sert dursam da cool yapımdan ödün vermemişim. Siyah beni bir miktar sert gösteriyor ama işte vazgeçemiyor insan. Özellikle de ince gösteren renklerin kraliçesi olunca.

maviojelikizkırmızısiyah2Bayramın ilk günü gezmeye çıktık elbette. Önce 13. İstanbul Bienali’ine gittik. Bu sene ki konu Barbar’lıktı ama ben şahsen bizzat kendim olarak hiçbir şey anlamadım. :D Çok ince mi dokundurmuşlar ne yapmışlar bilemiyorum ama. (Sanattan çok anlamıyor olma ihtimalim oldukça yüksek)

Bienal’den çıkıp Karaköy’e doğru yürüdük. Bu Manav konseptli fotoğraflar da ara sokaklardan.

maviojelikizkırmızısiyah1Bu fotoğraf çekilirken de Murat’ın beni Manav yazısının hemen yanına aldığından bir haberim. O yüzden şahane poz vermişim ve bir Epic Fail’in içinde bulmuşum kendimi. Murat’ı tebrik ediyorum. :P

maviojelikizkırmızısiyah4Bienal’de bir duvar değerlendirilişi. :P Rujumun rengi de gerçek rengiyle nasıl alakasız, nasıl alakasız anlatamam.

maviojelikizkırmızısiyah5Watermark ağzımın ortasına bir tane çarpmış olsa da rujun esas rengi buydu. Hangi ruju sürdüğümü ise hiç hatırlamıyorum, ne güzel. Ama Nivea’nın bir dudak kalemi ile çerçeveleyişim hayal meyal hatırımda.

Bienal’den kalma “Anne ben neredeyim?” pozum ise kelimeleri kiyafetsiz kılıyor.

Bu zottiri pazar gününden dottiri postumla hepinizi öpüyorum. Korkunç güzel bir pazartesi geçirin yarın!

Not: Stil postu güya. Ceket Zara, Şort ve deri görünümlü tayt Mango. Kırmızı Bluz Mudo Concept.

Önerilen Yazılar: