Geçen sene Sevgili Oya Komar’la tanışmamdan sonra renklerle olan iletişimimde güçlü değişiklikler oldu. 

Mesela daha öncesinde sıcak mı yoksa soğuk alt tonlu mu olduğumu bilmiyordum. Dolayısıyla da gerek makyaj gerek giyim ürünlerinde evde durup denediğimde bana yakışmayan, neden yakışmadığını da anlayamadığım bir çok ürün vardı.

Dünyalar tatlısı Oya Komar’la Misspera aracılığı ile yaptığımız renk analizinde bir çok şey öğrendim. Bu öğrendiklerimi bir senedir uyguluyorum. Kıyafetlerime daha çok iltifat alıyorum artık. Beyaz tenimi nasıl daha çok öne çıkaracağımı, nasıl daha sağlıklı ve taze görüneceğimi biliyorum. Bu bilgileri hayat boyu kullanacağım.

Sizlerden ve etrafımdakilerden de hep sorular geliyordu. Alt tonumu nasıl öğrenirim, nasıl kendime uygun renkleri kullanırım diye.

İşte size bunun için harika bir fırsat! Oya Komar’ın 100 % Yakıştır kitabıyla hepsi mümkün!

Bu kitap bence herkesin evinde olmalı.

Şuan sadece internetten satın alabiliyorsunuz. Almak için şuraya tık tık.

Bakın Özgü Namal ne demiş;

“Ben KIŞ’ım. Soğuk kış. Tıpkı doğdugum ay Aralık gibi dışım soğuk, içim sıcak. Renklerimi öğrendikten sonra, içimdeki sıcaklığı da dışarı yansıtabiliyorum artık. Yılbaşı ağacı gibiyim; renksizken yalnız, rengarenk süslenince dünyanın en mutlu ağacı. Renkleri güvenle kullanabilmek, ruhuma da iyi geldi. Minnettarım Oya’ya.”

Özgü Namal / Sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu.

Hayatıma renk kattığı için ve aynı zamanda hayatıma giren şahane insanlardan biri olduğu için kendisine çok teşekkür ediyor ve çok çok tebrik ediyorum.  Renklerin diyarına Oya Komar’ın rehberliği ile sizleri de davet ediyorum!

Mavi Ojeli Kız

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi