Size bir cumartesi gecesi ateşi yazısıyla karşılamaki istedim bugün.

Haftasonları vakit buldukça gezip eğlenmeyi, süslenip püslenip dans etmeye gitmeyi çok seviyorum.  Bugün de size bir cumartesi makyajı ve kıyafetimi anlatayım istedim.

Önce makyajdan bahsedelim. Bu cumartesi makyajımda dans edip terleyeceğim için fondoten kullanmadım. Sadece göz makyajı yaptım bile denilebilir. Yalnızca yüzümde kusurlu noktaları kapatıcı ile kapattım. Sonra da parlayacak olan T bölgeme pudra geçtim.

Göz makyajımda Hardcandy smokey far paletindeki koyu gri farı kullandım. Önce göz kapağıma onu sürdüm. Daha sonra Nyx’im jumbo siyah göz kalemi ile kirpik diplerimden geçip hafifçe dağattım. Üzerine de Mac jel eyelier sürdüm. Kirpiklere Lancome Hypnose Drama uyguladım ve son olarak da gözaltlarımı The Balm’ın kapatıcısı ile kapadım.

Yanaklarıma Mac’in Semi Precious koleksiyonundan Pressed Amber’i allık olarak uyguladım.  Ben bu ürünü kontür için de kullanıyorum. Çok da güzel oluyor. :)

Dudaklarımda Nivea’nın vişneli dudak kremi var sadece.

Oldukça hafif bir makyaj oldu tabi aslında. Zira kışa yeni giriyoruz ve yavaş yavaş adam gibi makyaj yapmaya başlıyorum ben. XD

Kıyafetime gelirsek. Pantalonum Mango’dan. Üzerimdeki sırt dekolteli bluzu ise Kadıköydeki gotik kıyafetler satan bir dükkandan olmıştım.

Hikayenin sonrasında ise sıkça gittiğimiz barda bol bol dans ettik…:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullandığım makyaj malzemeleri

Ve İşte coşmakta olan Mavi Ojeli Kız! XD

Önerilen Yazılar: