maviojelikizcumartesistilisharkattack2Bir Cumartesi stil yazısıyla daha karşınızdayım. Her ne kadar son zamanlarda cumartesileri gezmesem de süslenmeyi seviyorum. :) Ya da eğlenmeyi diyelim zira bu tarz pek süslü kategorisine girmiyor. :)

Malum cuma günü ayın 13′üydü. Ayın 13′ü cuma denk gelmelerine bayılırım. O gün bir şey yapamadım ama ertesi günü korku gecesine ithafen bir korku klasiği olan sevgili Jaws’ı üzerimde taşımak istedim. :)

Tshirt Mighteeshop’un.

maviojelikizcumartesistilisharkattack1Pantolon Loft. Ayakkabı Nike. Vazgeçilmezlerim. :D

Gelelim makyaja.

maviojelikizcumartesistilisharkattack3Gözaltlarımda son dönemlerimin favorisi Maybelline Magic Lumi kapatıcı var. Yazısını yakın zamanda yazmam lazım. Ürün baya azaldı. :)

Cildimde Sevgili Missha Türkiye’nin göndermiş olduğu Bb krem var. Kendisine bayıldım. Kullandığım en iyi iki bb kremden biri.

Yanaklarda The Balm’ın yeni çıkan Instain allıklardan Toile olan pembe tonlu olan allığı var. Bunların da yazısını yakın zamanda yazacağımı umuyorum. :)

Göz kapağımda Maybelline Pink gold krem far, eyeliner ve maskara da The Balm’ın. Kaş altında ve göz pınarında UD Naked paletteki en açık renk mevcut.

Dudaklarda silinmiş olan Clinique Chubby Stick  whole lotta honey var. Fotoğrafı makyajı yaptıktan 1-2 saat sonra çekince böyle oldu. :)

maviojelikizcumartesistilisharkattack5maviojelikizcumartesistilisharkattack4Havalar soğumaya başladıkça ben de makyaj yapabilmeye başlıyorum. Bu durumdan çok mutluyum açıkçası. Zaten tırnaklar rezil durumda. Bari makyajla kurtarayım durumu. :)

Heyecanlı bir pazartesi diliyorum hepinize!!

Önerilen Yazılar: