Günlerdir Halk direniyor! Hepimiz Direniyoruz! Hepimiz ayaktayız! Halk ayakta! Artık baskıya, saygısızlığa yer yok!!! Bu Blog’da Direniştedir!!!

Arkadaşlar buraya bir not düşmek istiyorum. Bu eylem artık hepimizin kardeş olduğunu, her türlü fikre saygılı olmamız gerektiğini, doğayı korumamız gerektiğini anladığımız ve anlamamız için var olan bir eylemdir.

Bu nedenle bu yazıya gelen saldırı, hakaret içerikli ve bunların yanında adsız olan yorumları onaylamayacağım. Bu demek değil ki sizin fikirlerinize saygı göstermiyorum. Aksine şiddete ve saldırıya karşıyım. Düzgün ve saygılı bir dille, mantıkla yazılan yorumları onaylayacağım. Ama burası zaten bu tartışmaların yapılacağı bir platform değil.

Hepimiz birbirimize saygı ve sevgi duyalım. Farklı ırktan, milletten, tenden ya da dinden olduğumuz için birbirimize kin gütmeyelim. Biz bunun için toplandık, bunun için ayaktayız. Hepimiz “İnsanız” bunu unutmayalım. Herkesin yaşamaya hakkı var bu dünyada. Herkesin de saygı duyulmaya hakkı var.

Bu bir doğa, sevgi ve kardeşlik uyanışı. Hepimiz yaptığımız hataları gördük ve bunları kabul ettik. Bundan sonra aldığımız derslerle yeni insanlar olmaya devam edeceğiz.

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi