NOB (Nature of Beauty) asetonsuz temizleme pedleri bana gönderileli baya oldu. Ama blogta pek faal olmadığım için ancak şimdi yazabiliyorum.

Biraz da yazmadan evvel kullanmak istedim. Ben bu tarz ürünleri çok pratik buluyorum üşengeç bir insan olduğumdan sanırım. :) Ve geldiğinden beri aseton kullanmadım. 

Bayıldım resmen. Öncelikle aseton içermemesine rağmen ojeleri çıkartması çok başarılı. Hatta simli ojeleri bile normal aseton kadar çıkarıyor. Bir ped bir el için yeterli oluyor. Tabi bu biraz ojeye de bağlı. Pamuk asetonla uğraşmadan anında çıkarıyorsunuz ojeyi.

Çok hoşuma giden başka bir özelliği ise tırnaklara bakım yapması. Zaten yağlı bir yapısı var. Ojeyi çıkardığınızda aynı zamanda tırnak etleriniz de nemleniyor. Bana baya iyi de geldi açıkçası. Özellikle sık sık oje değiştiriyorsanız ideal. Fakat elimizi yağlı bırakmıyoruz. Ojeyi çıkardıktan sonra yıkıyorum ben.

Bir kutuda 30 adet ped var. Ben portakallı olanı bitirdim. Hatta geçenlerdeki indirimde Gratis’ten iki kutu daha aldım. Fiyatı yanılmıyorsam 4 tl.

Kokuları da çok güzel. Keskin değil son derece yumuşak tatlı tatlı kokuyor. :)

Ayrıca bir artısını daha söylemek istiyorum. NOB’un yağlı yapısı sayesinde ojeler derimize yapışmıyor. Mesela kırmızı oje çıkartmak çok daha rahat olacaktır. Elimizi yıkadık mı güle güle boyalı parmaklar. :)

Gerçek Kozmetik’e bu güzel ürün için teşekkür ediyorum. Kendisi artık vazgeçilmezlerimin arasında.

Mutlu pazarlar!

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi