Halloween yaklaşıyor ve ben her zamanki gibi çok heyecanlıyım. Daha önceki senelerde kendim parti vermiş ya da arkadaşımın verdiği partiye giderek açlışı yapmıştım. Ülkemizde de yeni yeni ünlenen bir bayram aslında Halloween.

E tabi bizim adetimiz değil. Ayrıca dini olarak insanlar pek hoşlanmasa da ben eğlence ve kostüm açısından çok seviyorum Cadılar Bayramını. Zira ülkemizde Kıyafet Balosu kavramı da sıfır. Hani kostüm sevdamı değerlendirebilecek hiç bir imkanım yok kültürel olarak. Ama dediğim gibi iki senedir falan bizde de partiler düzenlenmeye başladı. Geçen sene ben kendim parti yapmıştım. Fakat parti organize etmek zor iş ve para gerektiriyor. Zira geleceğim diyenler son anda vazgeçtiklerinde onların parasını da isteyen mekana partiyi veren kişi ödüyor bunları. Bu sebeple parti organize etmekten vazgeçtim bu sene. Onun yerine parti yapan barlardan birini seçip erkek arkadaşımla ve gelmek isteyen olursa onlarla birlikte gideceğim.

Kostümüm de bugün geldi! Star Wars’un ünlü karakteri Prenses Leia’nın Slave hali olacağım. Zayıfladık ya illa açılıp saçılmam lazım. :P Erkek arkadaşımı da Zombi yapıcaz. Hatta geçen cumartesi Ben Nye’a gidip sıvı latex ve kan aldık. Tabi tüm bunları blogta sizlerle paylaşacağım. :)   Zaten ilk plastik makyaj denemem olacağı için çooook heyecanlıyım!

Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Planlarınız var mı? Bir partiye gitseniz ne olurdunuz? Haydi bunları konuşalım! Çünkü bu partinin en güzel kısmı ne olacağına karar vermek!

Bir de sizinle eski Halloweenlerdeki resimlerimi paylaşayım. Fikir de olur hem. ;)

 

Aslında Catwoman halimden daha çok vardı ama o harici hard diskimde kalmış. O da bende değil şuan. Artık daha sonra eklerim onları buraya. Zira o kıyafet için baya uğraşmıştım…:)

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi