Beni merak edenler için ufak bir son zamanlarda ben yazısı hazırlamak istedim. Yaşama dönüp dönmediğimi merak ediyorsunuz biliyorum. Pek döndüğüm söylenemez ama çaba sarf ediyorum.

Bugün meleğimin bizden ayrıldığına 40 oldu. 40 gündür ağlıyorum. Gözlerimin altı eroinmanlar gibi oldu. Ama geçirmek için yeni marka kremler araştırıyorum. Bağışıklık sistemim üzüntüden çöküntülerde olduğu için alerjilerim zirve yaptı. İki günde bir saman nezlesinden yerlerde sürünüyorum. Hele yüzümde stresten çıkan sivilcemsi şeyleri görseniz benden korkardınız. Ama kendimi bırakmadım ve doktora gittim. Bana ilaçlar yazdı.

Cildim biraz daha sakinleşti. Tabi doktor da öncelikle bu depresyonu geçirmen gerek dedi. Yoksa tekrar edecek bu cilt sorunları..

Geceleri uyuyamadığım için kitaplar en yakın dostum. Gece nöbetlerimde bana eşlik eden ise genelde Stephen King oluyor. Kendisini bir baba kadar severim. :)

Grimm diye bir dizi keşfettim. Son dönem fantastik dizilerin Grimm kardeşlerden ilham alınarak çekilmiş bir versiyonu. Yasımla baş etmeye çalışırken baya yardımcı oluyor bana. 2. sezona geçtim gerçi bölümler yavaş yavaş geliyor. Bu nedenle yeni bir diziye daha başladım.

Once Upon A Time. Bu da fantastik. Çok hoş bir konusu var. Bildiğimiz masal kahramanları Kötü Kraliçenin bir laneti yüzünden bizim dünyamıza (mutlu sonların olmadığı, berbat bir dünya) hapsoluyorlar. Şuan bu dünya ile ilgili hislerime tercüman oluyor dizi bir yandan. :)

Ve her zaman izlediğim Dexter.

Aslında Fringe var hepsinden çok seviyorum ama ona henüz başlayamadım.

Kozmetik alıyorum ara sıra, hatta firmalardan da denemem için gönderiliyor ama hiçbirini deneyemiyorum. Çünkü alerjilerim yüzünden kozmetik bir müddet yasak.

Lumimizin gidişinden sonra evin o korkunç boşluğuna dayanamadığımızdan artık minik ve acayip afacan bir üyemiz var. :)

İsmi Saru. Scottish Fold tekir kırması. :)

Yılın en sevdiğim zamanlarından Halloween geliyor ama bu sene hiçbir şey yapmayı planlamıyorum.(Zaten yapmama da gerek yok zira Zombi’den bir farkım yok bu aralar)  Sadece şu küpeleri aldım.

Çok çok merak ettiğim için Trendyol’da 59 tl’ye görünce kendime Lancome Hypnose Star aldım ama daha kutusunu bile açmadım.

Aklımda güzel şeyler var blog için ama yüreğim çok kırık. Bunu atlattığımda emin olun çok güzel şeyler göreceksiniz burada. Ama şimdilik böyle takılıyorum. Bu acı bir gün hafifleyecek ve ben o zaman hayata karanlık değil de aydınlık gözlerler bakabileceğim. Ama o zamana kadar benim için her yer karanlık.

Her gün yazı yazmasam da bloguma geliyorsunuz çok saolun. :) Destekleriniz için de çok teşekkür ederim.

Hayatım boyunca bir çok kötü dönemden geçtim ama daha önce hiç bu kadar sevdiğim bir varlığı kaybetmemiştim. Daha da kötüsü ellerimle gömmemiştim. Lumi benim için sadece bir kedi değildi. Bundan dolayı bu kadar acı içinde oluşum, hayata dönemeyişim. Ölenle ölünmez biliyorum ama ölenle sizin de bir parçanız gidiyor. Buna alışmak, acının dinmesini beklemek zor ve uzun…

Sevdiklerinizden hiç ayrılmamanızı diliyorum. Gidin onlara benim için sarılın. Ha bir de bayramınızı kutlarım.

Hoşçakalın dostlarım.

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi