Yarınki Bon Jovi konseri için özel bir manikür yapmak istedim. Kafamdaki şeyi yapmak zor olacağı için pek güzel bir şey beklemiyordum zaten.

Zira pek de güzel olmadı. Akrilik kullandım şekilleri renklendirirken. Ve tabi tecrübesizlik yüzünden pek başarılı olamadı. Ah bir de o son Top Coat’ı sürmeyecektim! Ühühü. Ondan önce çok daha güzeldi. Bir de salak gibi mat siyah üzerine yaptım hepsini ve de çok güzel oldu. Ama ama akrilik su değince akacaktı a gerizekalı. Mecbur top coat geçtim. O da böyle o boyutu aldı götürdü bir dd e utanmadan köpüklendi pis. Uyuz oldum.

Diğer elimi koymadım çünkü gene o elle uğraşacak halim kalmadı. Hoş sol elle sağa ne çizebileceksem artık. Oraya bir şeyler sürdüm ama o başka bir yazının konusu.

Bu manikürde kullandıklarımı şimdilik yazmıyorum. Daha sonra editleyip ayrıntı vericem. Yeni resimler de koyarım belki..;)

Edit: Evet yeni resimlerle geri döndüm! Buarada ben beğenmedim ama manikür baya beğenildi çok sevindim.

Şimdi az biraz nasıl yaptım neler kullandımı anlatayım. İlk başta Mavala Rigde Filler mat Base Coat sürdüm. Üstüne Orly‘inin mat siyah ojesini sürdüm. Başta çok iyi bir karardı mat oje kullanmak. Çünkü akrilikle boyayıp kenarlarını siyah Golden Rose nail art ojelerle geçince çok güzel durdu. Ama sonra Top Caot sürmem gerektiği dank edince çok bozuldum. Çünkü bütün boyutu gitti logonun ve belirsiz bir hale geldi. Ama akrilikler akar korkusundan sürmek zorunda kaldım. Buarada şekilleri çizerken CD kalemine benzer bir kalem kullandım. Kolaylık olsun diye. Sonra akrilikle boyadım. Fırçalar da normal boya fırçasıydı. Sadece en en minikleri aldım.. :) İşte bu manikürün hikayesi de bu. XD

Sonra konsere gittim tabi ve lise yıllarından beri beklediğim grubu ve bir zamanlar deli gibi aşık olduğum adamı izledim! Hala taş gibi hala enerjik hala muhteşem bir ses. Tekrar aşık olmamak mümkün mü? Zaten konserin sonunda çaldıkları Always’de de beni ağlatmayı başardılar. Hem dinledim, hem mutlu oldum, hem eski günleri hatırladım, hem hüzünlendim ve hüngür hüngür ağladım. :D Hayatta en çok istediğim şeylerden biriydi Bon Jovi’yi canlı izleyip dinleyebilmek ve gerçek oldu. Bu hayatta hala güzel bir şey olabileceğini fark ettim. :)

Önerilen Yazılar: