maviojelikizburtsbeestırnaketibakımkremi1Son bir kaç aydır en çok kullandığım tırnak eti bakım kremi Burt’s Bees‘inki oldu.

Burt’ Bees % 100 doğal ve limon yağı içeren bir tırnak eti bakım kremi. Tırnak Eti kısmı sizi yanıltmasın bu ürünü tırnaklarınıza da uygulayabiliyorsunuz. İçindeki limon sayesinde tırnkaları da beyazlatıyormuş. Ben beyazlatma etkisini pek anlayamadım. Çünkü ara ara oje sürmeyerek zaten tırnaklarımın sararmasını önlüyorum. Daha önceki Sararan Tırnaklar yazımda yazmıştım. Okumak için tıktık.

maviojelikizburtsbeestırnaketibakımkremi2Burt’s Bees tırnak eti bakım kreminin balmumu gibi sert bir yapısı var. Parmaklarınızı sürdüğünüzde ısıyla birlikte hafifçe eriyor ve yağımsı bir kıvama geliyor. Tırnak etlerime, tırnaklarıma ve parmak uçlarımın tümüne sürüyorum. Yapısına göre emilim hızı fena değil.

Tırnak etlerimi gayet etkili bir biçimde yumuşatıyor. Krem emildikten sonra tırnak etlerimi geri itiyorum. Benim manikürüm bu. :) Daha sonra da ya Nuxe ya da Vichy‘inin el kremini uyguluyorum.

Duyduğuma göre üzerine sürdüğünüz ojenin de kalıcılığını arttırıyormuş ama ben öyle bir etki görmedim.

Hoş bir limon kokusu var.

İçeriği de şöyle.

maviojelikizburtsbeestırnaketibakımkremi3Ürün 15 gr. Az gibi duruyor ama oldukça bereketli. Ben aylardır kullanıyorum. Sadece ortasında hafif bir çökme oldu. Fotoğrafta çok belli olmamış gerçi.

Fiyatı 34 tl sanıyorum. Ama ben Trendyol, Markafoni gibi sitelerin kampanyalarından indirimli almıştım. Aylar geçtiği için fiyatını hatırlamıyorum. Ama bu siteleri takip edin derim, sık sık kampanyaya giriyor Burt’s Bees.

Burt’s Bees Tırnak Eti Bakım Kremini çok sevdim ve size de tavsiye ediyorum. :)

Güzel pazartesiler! (Zıbartesi olsa daha iyi olurdu sanıyorum ama kader işte :P )

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi