Yaz sıcaklarında pırıl pırıl parlayan China Glaze Summer Neons serisine devam ediyoruz.  Bu sefer ki ojemiz I’m With The Lifeguard.

China Glaze I’m With The Lifeguard açık yeşil ve delicesine neon bir oje. Yapı olarak Sun Kissed‘in aynısı diyebilirim. İçinde micro simleri, yarı opak yapısı, hafif dalga ve çizgileriyle aynı Sun Kissed.

Ve ben yine bayıldım bu renge! Yazarken bile durup durup tırnaklarıma bakıyorum. Biraz China Glaze Gaga For Green‘i hatırlattı bana. Ama ondan çok az daha açık ve mat bitişli.

Ojeyi sürdükten sonra baloncuklanma oldu ama o benim sürüşümle ilgili bir problem sanıyorum. Çok fazla fırça darbesi yapmazsanız olmuyor genelde.

Kuruma hızı aynı serideki diğer ojelerle.

Şunu fark ettim China Glaze Summer Neons serisinin ojeleri biraz zor çıkıyor tırnaktan. Hele yoğun pigmentli olanları deride renk bırakıyor. Tavsiyem şu; çıkarmadan önce tırnak eti ve derinize vazelin tarzı bir krem sürmeniz. Bu sayede asetonla çıkarırken deri boyayı emmiyor ve daha rahat çıkıyor. Bunu kırmızı tonlu ojelerde mutlaka deneyin. Ojeyi çıkardıktan sonraki yeni cinayet işledim, yıkadım ama çıkmadı efektinden kurtuluyorsunuz. :)

Bu neon renklerin esmerlerde de çok güzel duracağına inanıyorum ben. Yeşil de dahil. Bana hep beyaz tenli olduğun için yakışıyor deniyor ama bence bir denemek lazım. ;)

China Glaze I’m With The Lifeguard’a aşık oldum. Yeşil sevenlerin bu neon yeşili kaçırmaması lazım!

Son olarak size bir şey danışmak istiyorum. Çok fotoğraflı yazılardan rahatsız olanlar olduğu için azaltmaya çalışıyorum artık. Bir de sizin fikrinizi almak istiyorum. Sizce bir yazı çok fotoğraflı mı daha iyi az fotoğraflı mı? Ya da sizce kaç fotoğraf olmalı?

Dondurma gibi bir gün diliyorum! Serin kalın. ;)

Önerilen Yazılar: