Bugün çok entersan bir oje ile karşınızdayım.

Color Club Ultra-Astral. Resimlerden pek anlaşılmıyor ama bu oje aslında mat. Üstelik bir de simli. Ben de alırken mat olduğunu pek anlamamıştım. Daha çok pembe içinde beyaz noktacıkları varmış gibi görünüyordu. Sonra oje gelince önce içindeki simlerin holografik yapısını fark ettim. Özellikle şişesinde acayip canlı duruyor bu simler. Ama sürdükten sonra oje hemen matlaşıyor ve simler mavi ile beyaz arası noktacıklara dönüşüyorlar. Yapısı da oldukça dokulu. Diğer simli ojeler gibi aynen. Oldukça hızlı kuruyan bir formüle sahip. Sürülmesi mat ojeler gibi biraz zor, dalgalar olabiliyor. Ben biraz kötü sürmüşüm. İlk başta mat olduğunu anlayamadım çünkü. :D Ama gene de çok güzel duruyor tırnakta.

Bir de harika bir pembe! Özellikle pembe oje severler için çok ilginç bir alternatif. Hatta bunun birkaç rengi de varmış. Mavisini gördüm dibim düştü resmen. Zaten Derya’dan o rengini de isteyeceğim. Artık Derya’yı tanımışsınızdır. Yani Dbms. Bu ojeyi de ondan aldım.  :)

Özet olarak Ultra-Astral hem simli hem de mat yapıya sahip çok değişik bir oje. Bence oje koleksiyoncularının mutlaka elinde olması gereken tırnak cicisi. Kaçırmayın derim. ;)

Önerilen Yazılar: