maviojelikizdeborahoje446Geçenlerde Watsons‘ta gezinirken Deborah markasının ojelerini gördüm. Daha önce hiç denemediğim için iki rengini aldım. 

Aldığım iki renkten biri bugün tanıttığım 44 numara. Gülkurusu dediğimiz bir pembe kendisi. Tırnakta duruşunu çok beğendim.

Gördüğüm kadarıyla Deborah ojeler klasik renklerden oluşuyorlar. Geniş bir renk seçeneği yoktu. Ama keşke olsaymış zira ben ojeyi baya beğendim.

maviojelikizdeborahoje444Oldukça rahat bir sürülüşü var. Hiç baloncuk falan da yapmadı şaştım kaldım. :D Parlaklığı da oldukça hoş. Biraz yavaş kuruyor. Kalıcılığı da orta seviyede. Ben 3, 4 gün kadar kullandım. 3. ve 4. günlerde uçlardan soyulmalar oldu. Gayet normal bir tepki. :)

maviojelikizdeborahoje441Kalın fırçalı ojelerden Deborah. Ben kalın fırçayı çok seviyorum. Ne kadar az fırça darbesiyle sürersem oje o kadar düzgün duruyor çünkü. Fakat tırnak yapınız küçükse dikkatli olmakta fayda var. :)

maviojelikizdeborahoje448maviojelikizdeborahoje443maviojelikizdeborahoje445Tırnaklarıma 2 kat sürdüm. Altında ya da üzerinde hiçbir şey yok. (Tembel Mavi)

maviojelikizdeborahoje449maviojelikizdeborahoje442maviojelikizdeborahoje4412maviojelikizdeborahoje4411maviojelikizdeborahoje443Deborah Milano Shine Tech ojenin fiyatı 6.90 tl. Watsons’larda bulabilirsiniz. 

Güzel yarınlarda görüşmek üzere! :P

Önerilen Yazılar: