maviojelikizdiamonds23Uzun bir aradan sonra tekrar bir konsept fotoğraf çekimi ile karşınızdayım. 

İlham kaynağım tahmin edileceği üzere Rihanna. Kendisinin Diamonds klibini izlediğimde biz de böyle bir fotoğraf çekimi yapsak nasıl olur diye düşünmüştüm. Sonra Seçkin Girgin gel çekelim deyince hazırlıklara başladık.

Dbms Kozmetik bize Dbms Trend olarak korse sponsoru oldu. Sevgili Derya‘ya çok çok teşekkür ediyorum. ;)

Fotoğrafçımız Seçkin Girgin‘e de yakaladığı muhteşem pozlar için kocaman kocaman teşekkürler!!

Modellerim de Esen ve Başak oldu. Bana eşlik ettikleri için canım arkadaşlarıma da çok ama çok teşekkürler!! Seviyorum hepinizi!!

maviojelikizdiamonds16Çekimi yapalı baya zaman oldu. Makyajlarda ayrıntısıyla neler kullandığımızı tam hatırlamıyorum. Ama tende Kryolan‘nın supra fondöten paletini kullandık. Kirpikler ise elbette Inglot. :) Benim gözümdeki gümüş far Loreal‘in bir tekli farıydı.

maviojelikizdiamonds5maviojelikizdiamonds10Benim tırnaklarımda Zoya var. Esen’de ise China Glaze kullanmıştık ve takma tırnak.

maviojelikizdiamonds18maviojelikizdiamonds28maviojelikizdiamonds17maviojelikizdiamonds26maviojelikizdiamonds20Rihanna’nın klibinden bir sahnenin bizdeki versiyonu. :)

maviojelikizdiamonds38maviojelikizdiamonds30Fotoğraflar bu kadar değil tabi ki. Bu yazının 2. bir ayağı da olacak. Belki 3. de olabilir şuan emin değilim. Ama beğenirseniz neden olmasın. :)

Son olarak hepimiz elmas gibi ışıldayalım diyorum! :)

Fotoğraflar: Seçkin Girgin

Fotoğraf edit: Mavili

Makyaj: Esen, Başak ve Mavili

Korseler: Dbms Trend

 

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi