Bugün farklı bir ruj denemesiyle karşınızdayım. İki renkli dudaklar yani duo lips. Ombre dediğimiz tarza da benziyorlar ama onda renkler genelde monokrom ve geçişleri daha yedirilmiş oluyor.

Ben ise pembe ve kırmızıyı daha blok olarak kullandım. Önce genel görünümü görelim.

Ten makyajımda kapatıcı ve pudra ile hafifçe uygulanmış pembe bir allık var. Kirpiklerde de çok sevdiğim blogger arkadaşım Ojemrujumrimelim‘in favori maskarası Max Factor False Lash Effect var. Kat kat uygulamadım ve yeni açtığım için henüz biraz ıslak. Tahminimce biraz kuruduğunda iyice oturacak.

Dudakta ise yukarı da gördüğünüz gibi Mac‘in Redd isimli dudak kalemini önce kalınca dudak çevreme uyguladım. Ardından Avon‘nun Color Trend serisindeki Doll Pink isimli ruju ortaya sürdüm. Arada oluşan boşlukları parmaklarımla pıt pıtladıktan sonra Mac Redd’i biraz daha kalın bir şekilde tekrar uyguladım. Gene parmak darbeleriyle hafifçe iki rengi birbirine yedirdim.

Fotoğraflarda daha açık duruyor ama gerçekte daha koyu ve gösterişli bir duruşu var. Ben açıkçası çok beğendim. Doğru düzgün makyaj yapamadığımız bu sıcaklara renk katabilir. Biraz iddialı ama aynı zamanda 2013 makyaj trendlerinden biri de bu tar blok makyajlar. Gözlerde daha yaygın ama ben dudakta denemek istedim. Ayrıca sanırım bunu ya Lisa’nın ya da Pixiwoo’ların videolarında görmüştüm ama tam hatırlayamıyorum. :)

Ben böyle farklı ve ilginç makyajlara bayılıyorum açıkçası. Siz nasıl buldunuz?

Önerilen Yazılar: