Geçenlerde Gratis’te bu Eye Rock markasının sticker Eyeliner’ını görünce hemen aldım.

Eyeliner mağlum çekmesi zahmetli bir makyaj malzemesi. Sticker Eyeliner ise harika bir fikir. Fakat her harika fikir iyi bir sonuca ulaşamıyor ne yazık ki… Eye Rock Designer Liner de böyle bir ürün. Çok iyi fikir ama uygulamada ne yazık ki sınıfta kaldı. Hem ben hem de Esen ayrı ayrı denedik. Fotoğraflarda da Esen var zaten. İkimizde de aynı sorunları çıkardı.

Özellikle göz pınarına yakın olan ince kısım kesinlikle yapışmıyor. Geri kalan kısmı gayet iyi hatta çıkartırken zorlanıyorsunuz. Ama ucu böyle kalktıktan sonra neye yarar? Bir kaç kullanımlık olmasına rağmen ikinci takılışta iyice patlıyor ürün.

Esen’in gözündekini ilk ben takmıştım. Yani bu ikinci kullanılışı ve bakınız her iki uçtan da kalkmış durumda… Sonra temiz olsun diye bir tane daha deniyoruz.

Ama gene aynı problem. Ürünün paketinde gözler temiz, kuru ve yağsız olmalı diyor. Belki de göz kapaklarımızın yağlı yapısı buna sebep oluyor olabilir. Göz kapakları kuru birinde her iki uç da yapışabilir diye düşünüyorum ama pek de emin değilim açıkçası.

Aslında Eye Rock Designer Liner’ın duruşu ve rengi çok çok güzel.  Fakat uçlarının yapışmaması tek sorunu değil. Aynı zamanda yerleştirmesi de pek kolay değil. Taktıktan sonra da göz kapaklarınızı her kırptığınızda derinizi gerip çekiyor. Oldukça rahatsız edici.

Sonuç olarak eye Rock Designer Liner şahane fikrine rağmen sınıfta kaldı. Ama bence farklı  bir yapıyla tekrar tasarlanırsa fikir değerlendirilebilir. Mesela daha yumuşak yapıda ve hafifi elastik olursa yapışma ve germe sorunu düzelebilir. :)

Fiyatı 25 tl civarındaydı. Aynı markanın tırnak stickerları ve taşları da var.

Eğlenceli haftasonları diliyorum!.

Not: Buarada yazıyı dün zamanlarken bir sorun olmuş sanırım. Son kısmı gitmiş falan. Kusura bakmayın. :)

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi