maviojelikizfaceshop1Geçenlerde Face Shop Türkiye acayip tatlı bir paket gönderdi.

Face Shop Kore menşeili bir marka. Ürünlerin çok sevimli ambalajları. :)

maviojelikizfaceshop2Çok ayrıntılı incelemeden genel olarak tanıtmak istiyorum ilk başta.

maviojelikizfaceshop3Allık ambalajları özellikle çok sevimli. Sitelerine girip baktığımda kaset şeklinde allıkları görünce gözlerim büyüdü. :D

maviojelikizfaceshop4Yuvarlak allık kutusunu açınca minik bir pon ponla karşılaşıyoruz. :)  maviojelikizfaceshop15Bendeki allık 02 Coral Cushion. Oldukça açık renkli. Bende bile çok belli belirsiz durdu. Çok açık tenli olmayanlar aydınlatıcı olarak da kullanabilir. Allık olarak kullanmak içinse baya açık ten istiyor.

maviojelikizfaceshop6Ballı lip balmın kavanozuna aşık oldum! Yoğun bir bal kokusu var. Dudakları güzelce nemlendirip, parlatıyor.

maviojelikizfaceshop7maviojelikizfaceshop8maviojelikizfaceshop5Mavi oje yollayarak beni ayrıca mutlu ettiler. :) Çok teşekkür ederim. maviojelikizfaceshop9Lovely Milky Tint de çok tatlı bir pembe. Dudakları kurutmuyor. Çok yoğun da durmuyor.

maviojelikizfaceshop10maviojelikizfaceshop11Make Me A Star 01 Black Cat göz kalemini de çok beğendim. İçindeki simli yansımalar çok hoş. Dağıtılınca da çok güzel duruyor. Sürdükten 10 saniye sonra da sabitleniyor. Orta kalıcıkta. Baz kullanmazsanız bir kaç saat sonra hafifçe akıyor.

maviojelikizfaceshop12Magic Cover Bb kremini ise oldukça beğendim. Ciltte çok doğal bir duruşu var. Kapatıcılığı da ortalamanın üzerinde.

maviojelikizfaceshop13maviojelikizfaceshop14Bendeki Light Beige rengi. Missha‘yı fazla gri tonlu bulanlar Face Shop‘un Bb kremini daha çok sevebilir.

Diğer Kore markaları gibi bu Bb krem de cildin tonunu biraz beyazlatıyor ama daha doğal bir şekilde. Fotoğrafta da görebileceğiniz gibi rengi ten rengine oldukça yakın.

Kapatıcılığı da gayet başarılı. İlk izlenim olarak oldukça beğendim.

maviojelikizfaceshop18Telefonla çekilmiş olsa da Bb kremin yüzümdeki hali böyle.

maviojelikizfaceshop16Bu fotoğrafta da allık, Milky Tint ve göz kalemi var. Kalemi dağıtarak uyguladım. Allığı bolca sürmeme rağmen çok belli olmadı. Ben böyle hafif allıkları günlük makyajda çok seviyorum.

Face Shop’un renkli makyaj dışında cilt bakım ürünleri de mevcut. Fotoğraflarda olmayan iki tane de maske vardı. Onları da kardeşimle denedik. Ben Pirinçli maskeyi denedim. Cildimi biraz kaşındırdı ama başka bir tepki olmadı. Kardeşim sorunsuzca kullandı ve nem verimini oldukça beğendik. Maskeleri 7 tl  ve bir çok çeşidi var. Aynı zamanda tek parça yaprak maske olamaları da olSdukça kullanışlı olmuş. ( Özellikle de benim gibi tembeller için.)

Face Shop Türkiye‘nin sitesi için buraya TIKTIK.

Magic Cover Bb Kremi şuan indirimli 48 tl. 

Lovely Me-Ex Coral Cushion Allık 28 tl.

Make Me A Star Göz kalemi 25 tl.

Lovely Dessert Lip Balm 25 tl.

Face Shop Türkiye‘ye çok teşekkür ediyorum.

Herkese mutlu günler!!!

 

Önerilen Yazılar:

  • Yazı Önerilmedi