Çatlayan oje koleksiyonum giderek büyüyor durduramıyoruz. :D

Yeni çatlaklarım Flormar‘dan. Flormar’ın da bu furyaya katıldığını duyunca çok merak edip koşa koşa Cevahir Avm’ye gidip hangi renkleri kaldıysa aldım geçen gün. Aslında her rengini sitiyordum ama kalmamış. Artık onları da buldukça koleksiyona katıcam gibi görünüyor.

Şimdi gelelim yorumlarıma… Ben açıkçası Alix Avien‘ininkinden daha çok beğendim Flormar’ın çatlaklarını. Bir kere en büyü artısı renk skalasının çok geniş olması. Hatta o açıdan China Glaze’inkileri de döver yani. Benim gibi bir canlı renk hastasını fazlasıyla tatmin etti Flormar bu sefer. Ve ayrıca böyle bir çıkış yaptıkları için kendilerini kutluyorum. Neonlardan beri çok iyi gidiyorlar. Normalde hep çok sıradan renkler çıkardıkları için pek Flormar almıyordum. Ama bu son çıkışları ile beni geri kazandılar diyebilirim. Ama tabi bu başarılarını devamını bekliyoruz. Daha ilginç ve güzel koleksiyonlar çıkarsınlar!!

Bende seriden altı renk var. Tek tek numaraları ile inceleyelim. Zira birbirleriden farklılar.

G03 Açık Yeşil – Çok tatı bir açık yeşil. Yarı mat bir bitişi var ve hemen çatlayıp kuruyor.

G04 Turuncu – Bu da canlı bir turuncu gene yarı mat bir bitişi var. Aslında tamamen mat bunlar sanırım 3 gündür tırnağımda oldukları için hafif parlamışlar. :)

G06 Sarı – Sıcak tonlu parlak bir sarı. Gene mat ( Biz mat diyelim bu üçüne..)

Şimdi favori üçlüm.

G01 Koyu Mavi – Harika bir mavi renk ve hafif simli parlayan bir bitişi var ki ben buna ba-yıl-dım! Umarım bende olmayan renkler de bunlardandır.

G06 Koyu Yeşil – Galiba bunun bir de açık yeşili varmış. Onun da mat olduğunu tahmin ediyorum ama bu mavi kardeşi gibi hafif simlimsi. Ve gene harika bir renk ve tırnakta çok güzel duruyor hemen çatlayıp kuruyor.

G02 Açık Mavi – Bu açık mavi de yeşil ve koyu maviyle aynı yapıya sahip ve gene harika!

China Glaze‘in metalik çatlayan ojeleri için göz yaşları dökerken bunlar biraz olsun teselli olsun. Hadi Formar! Sen de çatlayan metalik oje yapabilirsin! Sana inanıyorum!

Ojelerin fiyatı da 2.75 tl arkideşlerim..;)

Not: Ayol meğer Flormar çıkarmış bile metalik oce…XD Altın ve gümüş… Nemo‘ya bilgi için teşekkür ediyorum. Mup. ;)

 

Baz olarak ise sol elimde Orly’inin Matte Vinyl ojesini… Sağl elde ise Claire’s'in mat serisinden 27 numarasını kullandım.

Önerilen Yazılar: