maviojelikizflormaricytop1Flormar Icy Top serisinin son ayağındayız nihayet. :)  

Bu sefer üç ojeyi birden tanıtıyorum. It02, It04 ve It05.

maviojelikizflormaricytop2Flormar Icy Top It05 turuncuya çalan bir kırmızı tonda. İçinde gene beyaz pullar mevcut. Fakat fotoğraflarda pullar mavimsi çıkıyor. Gerçekte ise beyaza daha yakınlar.

maviojelikizflormaricytop9Sanki tırnaklarınızda çilek deseni varmış gibi duruyor. :)

It02 ise siyah – beyaz pullardan oluşan şeffaf bazlı bir oje.

maviojelikizflormaricytop7Ben kendisini China Glaze’in In The Lime Light isimli neon yeşil ojesi üzerine sürmeyi tercih ettim.  Flormar Icy Top It02 neon yeşil üzerinde hem kendini daha net belli etti hem de sanki kivi deseni varmış gibi bir izlenim oluşturdu. Meyve sepeti gibi bir kombin oldu bu sayede. :D

maviojelikizflormaricytop8Flormar Icy Top It04 ise tamamen beyaz pullardan oluşuyor. Baz ojesi gene şeffaf. Gene neon yeşil üzerinde. Ama bence koyu renk bir ojenin üzerinde daha hoş olurdu. :)

maviojelikizflormaricytop3maviojelikizflormaricytop4Yapı ve kıvam olarak diğer Flormar Icy Top ojelerle aynılar. Sürümleri kolay, kurumaları hızlı, kalıcılıkları ise eh işte.

maviojelikizflormaricytop5maviojelikizflormaricytop6Ben en çok yeşil neon üzerinde It02‘yi sevdim. Başka neon ojelerde de çok güzel duracağını düşünüyorum.

Turuncuya kaçan It05 pek benim rengim değil. Ama sevenler için çok hoş bir duruşu var.

Beyaz pullardan oluşan It04 ise serinin en sıradan görünümlü ojesi.

maviojelikizflormaricytop10China Glaze’in In The Lime Light‘ı da çok tatlı bir neon yeşilmiş. Ben tek kat uyguladım çok kalın olmaması için. Pullarla birlikte yeterli de oldu. İki katla opak bir görüntü oluşturacağını tahmin ediyorum.

Böylece Flormar Icy Top serisinin sonuna gelmiş olduk.

Ojelerin fiyatları 2.85 tl China Glaze oje ise 18 tl.

Önerilen Yazılar: