maviojelikizflormarsummerlights4 Bir kaç gündür ortalarda yoktum. Çünkü hosting firmasını değiştirmekle meşguldüm. Şimdilik genel geçişi yaptık, sorun yok gibi. Fakat benim inatla kurmadığı wordpress güncellemeri pat diye gelince şuan biraz mal oldum itiraf edeyim. :D

En son Flormar‘lara takmıştım hatırlarsanız.  Takıntım aynen devam ediyor. Gittim kaçırdığım koleksiyonlardan da bir şeyler aldım.  Bunlardan biri de Light Summer koleksiyonundan oldu. Ben hiç fark etmemişim bu koleksiyonu. Hemen üç renk aldım.

maviojelikizflormarsummerlights6Flormar Light Summer LS04 mint tonlarında şeffaf yapılı bir oje. Tırnak çizgisii iki kata rağmen belli ediyor. Opak oje sevenler uzak dursun. Üç kat denemedim, çünkü sevmiyorum. Onun yerine üzerine Flormar’ın Glitter koleksiyonundan GL02‘yi sürmeyi tercih ettim. Gördüm ki üzerine glitter oje sürmeye ideallermiş. :)

maviojelikizflormarsummerlights8LS04 rahat sürülüyor ama biraz yavaş kurudu bende. Wet Look ojeleri daha çok beğendim yapı olarak.

maviojelikizflormarsummerlights11GL02 ise altıgen açık, pembe büyük pullar ve minik, yuvarlak, holografik parlayan simler içeriyor. Ben bayıldım kendisine. Hele LS04 ile şahane oldular.

maviojelikizflormarsummerlights5maviojelikizflormarsummerlights9maviojelikizflormarsummerlights7maviojelikizflormarsummerlights10Flormar Light Summer LS04 ve Glitter GL02 çok uyumlu ve çok tatlı bir ikili oldular bence.

Dayanıklılık olarak da oldukça iyiler. Perşembe gününden beri tırnağımdalar ve hala uçlardan soyulma olmadı. :)

Flormar Light Summer 1.95 tl, Glitter ise 4.95 tl.

Buarada blog sizce nasıl olmuş?

Önerilen Yazılar: