maviojelikizflormarbkrem9Flormar’ın Lights Of Flowers serisinin ürünleri bir makyaj yapmıştım ama bir türlü yayınlamamıştım bugüne kısmetmiş. :)

Serinin en göze çarpan ürünü elbette Matte Effect Sheer Tinted Bb kremi. Şahsen ben bir hayli beğendim. Elimdeki diğer Bb kremlere göre mat duruşu ve etkili kapatıcılığı oldukça güzel. Kalıcılığı da hiç fena değil. Sıcaktan parlayan cildi gün içinde mat tutmayı başarıyor. Hafif pembe alt tonlu. Sarı alt tonlu olduğum için bence iyi bir özellik. Böylece cildimdeki sarılığı nötrlüyor. Spf 15 güneş koruması da var, tabi ki ben altına koruyucumu sürüyorum. :D

Yazın cildime kapatıcı dışında bir şey sürmeyi sevmiyorum. Ara sıra Bb kremleri kullanıyorum. Elimin Dr. Jart’tan sonra gittiği ikinci Bb krem oldu bu. Maybelline’ı da seviyorum ama sıfır kapatıcılık durumu mevcut. :)

maviojelikizflormarbkrem2Şaşı Mavili. :D

Flormar Bb kremin yanında maskara ve lipgloss da gelmişti onları kullandım.

maviojelikizflormarbkrem5Ama Lipgloss(Flormar Precious lipgloss lf42)  hiç rengim olmadığı için gül kurusu tonunda bir dudak kalemi ve Chubby stick üzerine sürdüm hoş oldu.

maviojelikizflormarbkrem7Maskarası kirpikleri biraz yapıştırıyor. Ama genelde renkli maskaralarda olan bir sorun bu. Rengi versin diye bol sürmekten. Flormar Crystal Purple maskarada iki taraf var. Önce siyah maskarayı üzerine ise maviyi sürüyorsunuz. Gür, dolgun, uzun ve mavi. :D Mavi – mor hatta. :)

maviojelikizflormarbkrem6maviojelikizflormarbkrem3maviojelikizflormarbkrem4Bb krem arayışında iseniz Flormar’ın Lights Of Flowers serisindeki Matte Effect Sheer Tinted Bb kremine bir bakın derim.

Mutlu Çarşambalar!!

Önerilen Yazılar: